Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Träningstider inomhus

Här är inomhus tiderna 2018-2019



     
       
Ballingsnässkolan 28X16      
Lördagar 16.30-17.30   P-06:1
Lördagar 17.30-19.00   F-04
Tisdagar 20.30-22.00   Dam Jun
Onsdagar 20.30-22.00   Dam
Torsdagar 20.30-22.00   P-02
       
Huddingehallen B-hall      
Söndagar 17.00-18.00   P-06:3
Söndagar 20.00-22.00   F-06
       
Flemminghallen B-hall      
Måndagar 19.00-20.30   Dam
Måndagar 20.30-22.00   Herr
       
Hörningsnässkolan 18X11      
Söndagar 13.00-14.00   F-12:1
Söndagar 14.00-15.00   F-12:2
Söndagar 15.00-16.00   P-12:1
Söndagar 16.00-17.00   P-12:2
       
Juringeskolan 25X17      
Lördagar 11.00-12.00   P-07:1
Lördagar 12.00-13.00   P-07:2
Lördagar 13.00-14.00   P-07:3
       
Kvarnberga      
Söndagar 20.00-22.00   One team 4 all
       
       
Kungsklippeskolan 16X10      
Tisdagar 18.30-20.00   P-06:1
Onsdagar 18.30-20.00   P-06:1
Torsdagar 19.30-20.30   P-05:4
Fredagar 18.30-19.30    
Söndagar 14.00-15.00   F-13
Söndagar 15.00-16.00   P-13:1
Söndagar 16.00-17.00    
Söndagar 17.00-18.00   P-13:3
Söndagar 18.00-19.00    
Söndagar 19.00-20.30    
       
Källbrinksskolan      
Tisdagar 20.30-22.00    
Onsdagar 20.30-22.00   P-04
Torsdagar 20.30-22.00    
Söndagar 20.30-22.00    
       
Kästaskolan      
Måndagar 19.00-21.00    
Onsdagar 19.00-21.00   P-06:3
Lördagar 15.00-16.00    
Lördagar 16.00-17.00    
Lördagar 17.00-18.00    
       
Segeltorpsskolan      
Söndagar 11.00-12.00   P-05:2
Söndagar 12.00-13.00   P-05:4
Söndagar 13.00-14.00   P-03
       
Skogåshallen 40x20      
Söndagar 09.00-11.00   Dream Team
Fredagar 18.00-19.00    
Fredagar 19.00-20.00   P-04
       
Snättringeskolan 20X10      
Måndagar  19.30-20.30   P-05:2
Lördagar 13.00-14.00   P-12:3
Lördagar 14.00-15.00   P-10:1
Lördagar 15.00-16.00   P-10:1
Lördagar 16.00-18.00  
Lördagar 18.00-19.00    
Lördagar 19.00-20.00    
       
Solfagraskolan 26X10      
Lördagar 14.00-15.00   P-10:4
Lördagar 15.00-17.00   F-07
Söndagar 13.00-14.00   F-11
Söndagar 14.00-15.00   P-10:3
Söndagar 15.00-16.00   P-11:1
Söndagar 16.00-17.00   P-11:2
Tisdagar 17.00-18.00   P-10:2
Tisdagar 18.00-19.00   F-08
       
Storängshallen      
Måndagar 21.00-22.00   P-03 
Torsdagar 21.00-23.00   Dam Jun
       
Trångsundsskolan 31x16      
Lördagar 13.00-14.00   P-08:2
Lördagar 14.00-15.00   P-11:3
Lördagar 15.00-16.00   F-09
Lördagar 16.00-17.00   F-10
Söndagar 09.00-10.00   P-09:1
Söndagar 10.00-11.00   F-07
       
Utsäljeskolan 24X12      
Lördagar 12.00-13.00   P-09:2
Lördagar 13.00-14.00   Dream Team
Lördagar 14.00-15.00    
Söndagar 16.00-17.00   P-08:3
Söndagar 17.00-18.00   P-08:4
Söndagar 18.00-19.00   F-06
Söndagar 19.00-20.30   F-05
       
Visättraskolan 16X10      
Onsdagar 17.00-18.00    
Onsdagar 18.00-19.00    
Onsdagar 19.00-20.30    
Torsdagar 19.00-20.30    
Söndagar 09.00-10.00    
Söndagar 12.30-13.30   P-13:2
Söndagar 13.30-14.30    
       
Vistaskolan      
Måndagar 20.30-22.00   P-04
Tisdagar 20.30-22.00   P-01
Onsdagar 20.30-22.00   Innebandygubbar
Torsdagar 20.30-22.00   P-01
 
Sponsorer
Följ oss på sociala medier