Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Träningstider Inne
Träningstider inomhus 2017-2018
Balingsnässkolan
Lördagar 16.30-18.00 Dam Junior
Lördagar 18.00-20.00 Dream Team
Fleminghallen B-hall
Tisdagar 19.30-21.00 Dam/P-04:3
Hörningsnässkolan
Torsdagar 19.30-20.30 F-04
Lördagar 08.00-09.00
Kungsklippeslolan
Måndagar 19.00-20.00 F-06
Tisdagar 18.00-19.00 F-10
Söndagar 16.00-17.30 P-12:3
Kästaskolan
Onsdagar 18.30-20.00 F-08
Lördagar 10.00-11.00 F-10
Lördagar 11.00-12.00 P-04:1
Källbrinksskolan
Tisdagar 20.30-22.00 Herr
Torsdagar 20.30-22.00 Dam
Juringeskolan
Lördagar 09.00-10.00 P-03 Svart
Lördagar 10.00-11.00 P-03 Grön
Lördagar 11.00-12.00 F-03
Lördagar 12.00-13.00 F-04
Lördagar 13.00-14.00 F-05
Lördagar 14.00-15.00 P-05:2
Lördagar 15.00-16.00 P-05:4
Lördagar 16.00-17.00 F-07
Lördagar 17.00-18.00 F-07
Mörtviksskolan
Onsdagar 19.30-20.30
Torsdagar 19.30-20.30
Sjötorpsskolan
Söndagar 15.30-16.45
Söndagar 16.45-18.00
Snättringeskolan
Måndagar 17.00-18.00 P-08:2
Måndagar 18.00-19.00 P-08:3
Torsdagar 17.00-18.30 P-03:grön
Fredagar 17.00-18.00 P-08:4
Fredagar 18.00-19.00 F-08
Fredagar 19.00-20.00 P-07:1
Lördagar 09.00-10.00 F-12:1
Lördagar 10.00-11.00 F-12:2
Lördagar 11.00-12.00 F-11
Lördagar 12.00-13.30 F-09
Lördagar 13.30-14.45
Lördagar 14.45-16.00 P-06:3
Lördagar 16.00-17.00 P-11:2
Lördagar 17.00-18.00 P-07:2
Söndagar 13.00-14.00 P-07:3
Söndagar 14.00-15.00 P-10:2
Söndagar 15.00-16.00 P-10:3
Skogåshallen
Torsdagar 17.00-18.00 P-03/F-03
Solfagraskolan
Söndagar 09.00-10.00 P-09:1
Söndagar 10.00-11.00 P-09:2
Storängshallen
Måndagar 21.00-22.30 Dam
Onsdagar 21.00-22.30 Dam Jun.
Torsdagar 21.00-22.30 Herr
Trångsundsskolan
Tisdagar 18.30-20.00 Dam
Utsäljeskolan
Onsdagar 18.00-20.00 P-06:1
Onsdagar 20.30-22.00 One Team 4 all
Lördagar 08.00-09.00 P-10:4
Söndagar 08.00-09.00 P-10:1
Söndagar 14.00-15.00 P-04:1
Söndagar 15.00-16.00 P-04:3
Söndagar 16.00-17.00 P-12:1
Söndagar 17.00-18.00 Dream Team
Vistaskolan
Lördagar 08.00-09.00 P-11:1
Lördagar 17.00-18.30 P-02
Söndagar 08.00-09.00
Söndagar 09.00-10.00 P-11:3
Vårbyhuset
Lördagar 09.00 - 10.00 P-08:4
Lördagar 10.00 - 11.00
Lördagar 11.00 - 12.30 One team 4 all
Lördagar 12.30 - 13.30 Dream Team
Lördagar 13.30 - 14.30 P-03 Svart
 
Sponsorer
Följ oss på sociala medier