Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Spelade matcher
SEPTEMBER 2019
 
21
18:30
lör
18:30    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - FC Djursholm 1  -      
21
18:30
lör
18:30    
F 04, Stuvsta IP 1
F 04 » 
Stuvsta IF 1 - FC Djursholm 1
1  -  0  
21
17:00
lör
17:00    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 3 - Boo FF 8
10  -  0  
21
15:00
lör
15:00    
Damlaget, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Segeltorps IF2  -  0  
21
15:00
lör
15:00    
Herr A-Lag, Berga IP 1
Rönninge/Salem Fotboll - Stuvsta IF A lag2  -  3  
21
15:00
lör
15:00    
F 11, Stuvsta IP - Konstgräs
F 11 » 
Stuvsta Idrottsförening - Älvsjö AIK FF Vit
  -      
21
14:30
lör
14:30    
F 05, Nacka IP 2
F 05 » 
Järla IF FK Svart - Stuvsta IF 2
2  -  5  
21
14:00
lör
14:00    
F 11, Stuvsta IP - Konstgräs
F 11 » 
Stuvsta Idrottsförening - Grödinge SK Grön
  -      
21
14:00
lör
14:00    
P 07:1, Vårbergs IP
P 07:1 » 
Djurgården P08-A - Stuvsta Idrottsförening
  -      
21
13:00
lör
13:00    
P 10:1, Stuvsta IP 2
P 10:1 » 
Stuvsta IF 1 - Segeltorps IF 4
  -      
21
13:00
lör
13:00    
P 10:2, Källbrinksskolans IP 2
P 10:2 » 
Huddinge IF 5 - Stuvsta IF 6
  -      
21
12:45
lör
12:45    
P 08:4, stuvsta IP
P 08:4 » 
Stuvsta IF/Grön - Järla IF grön
  -      
21
12:45
lör
12:45    
P 09:2, Stuvsta IP 11
P 09:2 » 
Stuvsta IF 4 - Huddinge IF 1
  -      
21
12:15
lör
12:15    
F 09, Sörskogens BP 11
F 09 » 
Sörskogens IF F10_3 - Stuvsta IF 2
  -      
21
12:00
lör
12:00    
P 06:3, Storvretens BP 1
P 06:3 » 
IFK Tumba FK Svart - Stuvsta IF 2
4  -  0  
21
12:00
lör
12:00    
P 10:1, Källbrinksskolans IP 2
P 10:1 » 
Huddinge IF 3 - Stuvsta IF 3
  -      
21
12:00
lör
12:00    
P 10:2, Stuvsta IP 2
P 10:2 » 
Stuvsta IF 4 - Huddinge IF 7
  -      
21
12:00
lör
12:00    
P 11:2, Rågsveds BP 15
P 11:2 » 
Rågsveds IF Råg 1 - Stuvsta IF 3
  -      
21
11:30
lör
11:30    
F 09, Stuvsta IP 12
F 09 » 
Stuvsta IF 1 - Stureby SK 1
  -      
21
11:30
lör
11:30    
P 09:1, Stuvsta IP 11
P 09:1 » 
Stuvsta IF 2 - Örby IS Gul
  -      
21
11:00
lör
11:00    
F 10, Enskede IP 56
F 10 » 
Enskede IK Vit - Stuvsta IF 1
  -      
21
11:00
lör
11:00    
P 10:2, Västberga IP 116
P 10:2 » 
IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Stuvsta IF 5
  -      
21
10:45
lör
10:45    
P 07:2, Kärsby IP 11
P 07:2 » 
Stockholm Södra FF 07-2 - Stuvsta IF 4
  -      
21
10:15
lör
10:15    
F 08, Stuvsta IP 12
F 08 » 
Stuvsta IF 2 - Boo FF 4
  -      
21
10:15
lör
10:15    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Lila 2
  -      
21
10:15
lör
10:15    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Lila 2
  -      
21
10:00
lör
10:00    
P 10:3, Glömstahallens plan (Bergavägen 1)
P 10:3 » 
Huddinge IF 6 - Stuvsta IF 8
  -      
21
10:00
lör
10:00    
P 10:4, Stuvsta IP 2
P 10:4 » 
Stuvsta IF 9 - Hammarby IF FF 21 grön
  -      
21
09:00
lör
09:00    
F 10, Stuvsta IP 2
F 10 » 
Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 1
  -      
21
09:00
lör
09:00    
P 07:3, Stuvsta IP 12
P 07:3 » 
Stuvsta IF 6 - Enskede IK Lila 1
  -      
21
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Sätra BP 12
P 08:2 » 
Svensk-Palestinska FF 1 - Stuvsta IF 1
  -      
21
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Sätra BP 12
P 08:2 » 
Svensk-Palestinska FF 1 - Stuvsta IF 1
  -      
21
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Sätra BP 12
P 08:2 » 
Svensk-Palestinska FF 1 - Stuvsta IF 1
  -      
21
09:00
lör
09:00    
P 08:3, Stuvsta IP 11
P 08:3 » 
Stuvsta IF 4 - Svensk-Palestinska FF 2
  -      
21
09:00
lör
09:00    
P 11:2, Älvsjö IP 51
P 11:2 » 
Älvsjö AIK FF Gul 2 - Stuvsta IF 4
  -      
21
09:00
lör
09:00    
P 11:3, Berga IP 126
P 11:3 » 
Rönninge Salem Fotboll 6 - Stuvsta IF 5
  -      
21
08:00
lör
08:00    
Dream Team, Annan Anläggning
Mälarserien - Stuvsta Idrottsförening  -      
20
20:00
fre
20:00    
F 07, Älvsjö IP 4
F 07 » 
Älvsjö AIK FF Vit 2 - Stuvsta IF 3
  -      
20
20:00
fre
20:00    
P 04, Stuvsta IP 1
P 04 » 
Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Röd 2
1  -  4  
20
20:00
fre
20:00    
Stuvsta U-16, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 73 grön  -      
20
20:00
fre
20:00    
Stuvsta U-16, Sörskogens BP 1
Sörskogens IF P01_1 - Stuvsta IF 12  -  0  
20
20:00
fre
20:00    
Stuvsta U-18, Sörskogens BP 1
Sörskogens IF P01_1 - Stuvsta IF 12  -  0  
20
19:00
fre
19:00    
P 11:1, Stuvsta IP 2
P 11:1 » 
Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Gul
  -      
20
18:45
fre
18:45    
F 07, Stuvsta IP 12
F 07 » 
Stuvsta IF 1 - Hanvikens SK Röd
  -      
20
18:45
fre
18:45    
P 08:3, Stuvsta IP 11
P 08:3 » 
Stuvsta IF 3 - Tyresö FF Str Blå
  -      
20
18:00
fre
18:00    
F 06, Källbrink IP - Konstgräs
F 06 » 
Huddinge IF - Stuvsta Idrottsförening
  -      
20
18:00
fre
18:00    
P 09:1, Vendelsömalmsskolan 12
P 09:1 » 
Vendelsö IK 2 - Stuvsta IF 1
  -      
20
18:00
fre
18:00    
P 11:3, Stuvsta IP 2
P 11:3 » 
Stuvsta IF 6 - Jarlabergs IF 2
  -      
20
17:30
fre
17:30    
F 07, Stuvsta IP 12
F 07 » 
Stuvsta IF 2 - Tyresö FF Gul
  -      
20
17:30
fre
17:30    
P 07:2, Stuvsta IP 11
P 07:2 » 
Stuvsta IF 3 - Huddinge IF 3
  -      
20
17:00
fre
17:00    
P 11:1, Stuvsta IP 2
P 11:1 » 
Stuvsta IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit
  -      
20
16:00
fre
16:00    
Dream Team, Annan Anläggning
Mälarserien - Stuvsta Idrottsförening  -      
18
20:00
ons
20:00    
Damlaget, Visättra IP 1
AIK FF - Stuvsta IF1  -  1  
18
20:00
ons
20:00    
Herr A-Lag, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF A lag - Svensk-Palestinska FF2  -  2  
18
20:00
ons
20:00    
Damjuniorer, Visättra IP 1
AIK FF A - Stuvsta IF1  -  1  
18
20:00
ons
20:00    
F 04, Visättra IP 1
F 04 » 
AIK FF A - Stuvsta IF
1  -  1  
18
18:30
ons
18:30    
P 06:1, Stuvsta IP 1
P 06:1 » 
Stuvsta IF 1 - Nackdala AIS 1
5  -  4  
 
15
16:00
sön
16:00    
P 11:3, Hammarbyhöjdens BP 125
P 11:3 » 
Hammarby IF FF 9 grön - Stuvsta IF 6
  -      
15
16:00
sön
16:00    
Stuvsta U-16, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Stureby SK 13  -  5  
15
16:00
sön
16:00    
Stuvsta U-18, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Stureby SK 13  -  5  
15
15:00
sön
15:00    
P 08:3, Torvalla IP
P 08:3 » 
IFK Haninge - Stuvsta Idrottsförening
  -      
15
14:15
sön
14:15    
P 08:2, Trädgårdsstadsskolans BP 1
P 08:2 » 
Tullinge BK Blå - Stuvsta IF 2
  -      
15
14:15
sön
14:15    
P 08:2, Trädgårdsstadsskolans BP 1
P 08:2 » 
Tullinge BK Blå - Stuvsta IF 2
  -      
15
14:00
sön
14:00    
F 07, Tyresövallen 21
F 07 » 
Tyresö FF Röd - Stuvsta IF 1
  -      
15
14:00
sön
14:00    
P 04, Haningevallen 1
P 04 » 
Vendelsö IK 2 - Stuvsta IF 2
2  -  3  
15
14:00
sön
14:00    
P 05:2, Tungelsta Skola 1
P 05:2 » 
Tungelsta IF 2 - Stuvsta IF 3
4  -  2  
15
13:00
sön
13:00    
Damjuniorer, Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 1 - Stuvsta IF 14  -  0  
15
13:00
sön
13:00    
F 04, Åkeshovs BP 1
F 04 » 
IF Brommapojkarna 1 - Stuvsta IF 1
4  -  0  
15
13:00
sön
13:00    
F 05, Stuvsta IP 1
F 05 » 
Stuvsta IF 1 - Stureby SK Vit
  -      
15
12:00
sön
12:00    
F 12:2, Måsöskolans BP
F 12:2 » 
Vega FC - Stuvsta Idrottsförening
  -      
15
11:00
sön
11:00    
F 11, Enskede IP 55
F 11 » 
Enskede IK Orange - Stuvsta Idrottsförening
  -      
15
11:00
sön
11:00    
P 04, Stora Mossens IP 1
P 04 » 
IF Brommapojkarna 3 - Stuvsta IF 1
5  -  3  
15
11:00
sön
11:00    
P 06:3, Hagsätra IP 11
P 06:3 » 
Rågsveds IF 1 - Stuvsta IF 2
6  -  2  
15
11:00
sön
11:00    
P 11:1, Enskede IP 56
P 11:1 » 
Enskede IK Svart - Stuvsta IF 1
  -      
15
10:00
sön
10:00    
F 09, Segeltorps IP 2
F 09 » 
Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 1
  -      
15
10:00
sön
10:00    
F 11, Brantbrinks IP 225
F 11 » 
Tullinge Triangel Pojkar Vit - Stuvsta Idrottsförening
  -      
15
10:00
sön
10:00    
P 07:2, Brunna IP 21
P 07:2 » 
Arameisk-Syrianska IF 1 - Stuvsta IF 3
  -      
14
17:45
lör
17:45    
Stuvsta U-16, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1  -      
14
16:00
lör
16:00    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 2 - Segeltorps IF 2
11  -  0  
14
16:00
lör
16:00    
P 11:1, Älvsjö IP 52
P 11:1 » 
Älvsjö AIK FF Orange - Stuvsta IF 2
  -      
14
15:00
lör
15:00    
P 11:3, Stuvsta IP 2
P 11:3 » 
Stuvsta IF 5 - Älvsjö AIK FF Grön
  -      
14
14:00
lör
14:00    
F 05, Stuvsta IP - Konstgräs
F 05 » 
Stuvsta Idrottsförening - Tullinge TP
  -      
14
14:00
lör
14:00    
P 10:2, Stuvsta IP 2
P 10:2 » 
Stuvsta IF 6 - Grödinge SK Vit
  -      
14
13:45
lör
13:45    
P 09:2, Storvretens BP 21
P 09:2 » 
IFK Tumba FK Blå - Stuvsta IF 4
  -      
14
13:30
lör
13:30    
P 07:3, Vårbyparkens BP 12
P 07:3 » 
Vårby Gårds IF Blå - Stuvsta IF 6
  -      
14
13:00
lör
13:00    
Damlaget, Älta IP 1
Älta IF - Stuvsta IF2  -  3  
14
13:00
lör
13:00    
P 10:1, Stuvsta IP 2
P 10:1 » 
Stuvsta IF 3 - Sörskogens IF P10_4
  -      
14
13:00
lör
13:00    
P 10:4, Enskede IP 55
P 10:4 » 
Enskede IK Vit - Stuvsta IF 9
  -      
14
12:45
lör
12:45    
F 09, Stuvsta IP 12
F 09 » 
Stuvsta IF 2 - Segeltorps IF 2
  -      
14
12:45
lör
12:45    
P 09:2, Stuvsta IP 11
P 09:2 » 
Stuvsta IF 3 - Sörskogens IF P09_3
  -      
14
12:00
lör
12:00    
P 10:3, Stuvsta IP 2
P 10:3 » 
Stuvsta IF 8 - IFK Aspudden-Tellus Blå 2
  -      
14
11:45
lör
11:45    
Damjuniorer, Brantbrinks IP 2
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Stuvsta IF 25  -  2  
14
11:45
lör
11:45    
F 04, Brantbrinks IP 2
F 04 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Stuvsta IF 2
5  -  2  
14
11:30
lör
11:30    
F 08, Värmdövallen 226
F 08 » 
Värmdö IF Vit - Stuvsta IF 2
  -      
14
11:30
lör
11:30    
F 08, Stuvsta IP 12
F 08 » 
Stuvsta IF 3 - IFK Tumba FK 1
  -      
14
11:30
lör
11:30    
P 09:1, Källbrinks IP 2
P 09:1 » 
Huddinge IF 4 - Stuvsta IF 2
  -      
14
11:00
lör
11:00    
P 10:2, Stuvsta IP 2
P 10:2 » 
Stuvsta IF 5 - Hammarby IF FF 26 grön
  -      
14
10:15
lör
10:15    
F 07, Stureby Skola BP 11
F 07 » 
Stureby SK F07 Vit - Stuvsta IF 2
  -      
14
10:15
lör
10:15    
F 08, Stuvsta IP 12
F 08 » 
Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Vit 2
  -      
14
10:15
lör
10:15    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1
  -      
14
10:15
lör
10:15    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1
  -      
14
10:15
lör
10:15    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1
  -      
14
10:00
lör
10:00    
F 10, Älvsjö IP 51
F 10 » 
Älvsjö AIK FF Blå - Stuvsta IF 2
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P 08:3, Salemsvallen 2
P 08:3 » 
Rönninge Salem Fotboll 2 - Stuvsta IF 4
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P 10:1, Enskede IP 55
P 10:1 » 
Enskede IK Svart 2 - Stuvsta IF 1
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P 10:1, Stuvsta IP 2
P 10:1 » 
Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Blå
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P 10:2, Älvsjö IP 52
P 10:2 » 
Älvsjö AIK FF Vit - Stuvsta IF 4
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P 10:3, Storvretens BP 225
P 10:3 » 
IFK Tumba FK Blå - Stuvsta IF 7
  -      
14
09:00
lör
09:00    
P 07:2, Stuvsta IP 12
P 07:2 » 
Stuvsta IF 4 - Vårby Gårds IF Gul
  -      
14
09:00
lör
09:00    
P 08:4, stuvsta IP
P 08:4 » 
Stuvsta IF/Svart - Hanvikens SK svart
  -      
13
19:00
fre
19:00    
P 11:2, Stuvsta IP 2
P 11:2 » 
Stuvsta IF 3 - Stureby SK 2
  -      
13
18:45
fre
18:45    
P 07:1, Stuvsta IP 12
P 07:1 » 
Stuvsta IF 2 - Enskede IK Ljusblå2
  -      
13
18:45
fre
18:45    
P 07:3, Stuvsta IP 11
P 07:3 » 
Stuvsta IF 5 - Vendelsö IK 4
  -      
13
18:45
fre
18:45    
P 08:4, Ingarö IP
P 08:4 » 
Ingarö IF grön - Stuvsta IF/Grön
  -      
13
18:00
fre
18:00    
P 11:2, Stuvsta IP 2
P 11:2 » 
Stuvsta IF 4 - Sörskogens IF 1
  -      
13
17:30
fre
17:30    
F 07, Stuvsta IP 12
F 07 » 
Stuvsta IF 3 - Stureby SK F07Svart
  -      
13
17:30
fre
17:30    
P 07:1, Stuvsta IP 11
P 07:1 » 
Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 4
  -      
11
20:00
ons
20:00    
Herr A-Lag, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF Res - IFK Viksjö2  -  4  
11
20:00
ons
20:00    
Stuvsta U-18, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - IFK Viksjö2  -  4  
11
18:30
ons
18:30    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 3
3  -  5  
 
08
19:45
sön
19:45    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF 11  -  4  
08
19:45
sön
19:45    
F 04, Stuvsta IP 1
F 04 » 
Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF 1
1  -  4  
08
18:00
sön
18:00    
P 04, Stuvsta IP 1
P 04 » 
Stuvsta IF 2 - Älta IF 2
6  -  4  
08
16:00
sön
16:00    
P 09:1, Glömstaskolan
P 09:1 » 
Huddinge IF 52 - Stuvsta IF 1
  -      
08
16:00
sön
16:00    
P 11:3, Årstagårdens BP 125
P 11:3 » 
Årsta FF 4 - Stuvsta IF 6
  -      
08
15:00
sön
15:00    
P 05:2, Svartbäckens BP 1
P 05:2 » 
Vendelsö IK 3 - Stuvsta IF 2
7  -  2  
08
14:30
sön
14:30    
P 06:1, Stuvsta IP 1
P 06:1 » 
Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 2
7  -  2  
08
14:00
sön
14:00    
F 08, Brantbrinks IP 21
F 08 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK - Stuvsta IF 3
  -      
08
13:30
sön
13:30    
F 11, Stuvsta IP - Konstgräs
F 11 » 
Stuvsta Idrottsförening - Örby IS Blå
  -      
08
13:00
sön
13:00    
P 06:3, Stuvsta IP 1
P 06:3 » 
Stuvsta IF 2 - Grödinge SK MATCH STRUKEN
  -      
08
12:45
sön
12:45    
F 05, Älta IP 1
F 05 » 
Älta IF 3 - Stuvsta IF 2
1  -  4  
08
12:00
sön
12:00    
P 07:2, Älvsjö IP 4
P 07:2 » 
Älvsjö AIK FF Grön 2 - Stuvsta IF 4
  -      
08
12:00
sön
12:00    
P 10:1, Farsta IP 115
P 10:1 » 
FoC Farsta FF Blå - Stuvsta IF 2
  -      
08
12:00
sön
12:00    
P 10:2, Trädgårdsstadsskolans BP 15
P 10:2 » 
Tullinge BK Blå - Stuvsta IF 6
  -      
08
10:00
sön
10:00    
F 10, Örby BP 15
F 10 » 
Örby IS Blå - Stuvsta IF 1
  -      
08
09:00
sön
09:00    
Dream Team, Haningevallen
Vendelsö Cup - Stuvsta IF Dream Team  -      
07
18:30
lör
18:30    
P 04, Stuvsta IP 1
P 04 » 
Stuvsta IF 1 - Karlbergs BK 1
1  -  4  
07
15:00
lör
15:00    
Damlaget, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Älvsjö AIK FF B3  -  1  
07
15:00
lör
15:00    
F 11, Stuvsta IP - Konstgräs
F 11 » 
Stuvsta Idrottsförening - Segeltorps IF
  -      
07
14:00
lör
14:00    
P 07:1, Lisebergs BP 11
P 07:1 » 
Örby IS Röd - Stuvsta IF 1
  -      
07
13:00
lör
13:00    
P 10:1, Stuvsta IP 2
P 10:1 » 
Stuvsta IF 1 - Hägersten SK Gul
  -      
07
12:45
lör
12:45    
F 09, Stuvsta IP 12
F 09 » 
Stuvsta Idrottsförening - Vårby Gårds IF
  -      
07
12:45
lör
12:45    
P 07:1, Lisebergs BP 11
P 07:1 » 
Örby IS Gul - Stuvsta IF 2
  -      
07
12:45
lör
12:45    
P 09:2, Stuvsta IP 11
P 09:2 » 
Stuvsta IF 4 - Grödinge SK Vit
  -      
07
12:30
lör
12:30    
P 08:2, Storvretens BP 21
P 08:2 » 
IFK Tumba FK Vit - Stuvsta IF 1
  -      
07
12:30
lör
12:30    
P 08:2, Storvretens BP 21
P 08:2 » 
IFK Tumba FK Vit - Stuvsta IF 1
  -      
07
12:30
lör
12:30    
P 08:2, Storvretens BP 21
P 08:2 » 
IFK Tumba FK Vit - Stuvsta IF 1
  -      
07
12:00
lör
12:00    
P 10:1, Stuvsta IP 2
P 10:1 » 
Stuvsta IF 3 - Enskede IK Röd 2
  -      
07
12:00
lör
12:00    
P 10:2, Lisebergs BP 125
P 10:2 » 
Stuvsta IF 4 - Örby IS Röd
  -      
07
12:00
lör
12:00    
P 11:1, Sörskogens BP 125
P 11:1 » 
Sörskogens IF 1 - Stuvsta IF 2
  -      
07
11:30
lör
11:30    
P 07:3, Kvarnängens IP 11
P 07:3 » 
Nynäshamns IF FK 1 - Stuvsta IF 5
  -      
07
11:30
lör
11:30    
P 08:4, stuvsta IP
P 08:4 » 
Stuvsta IF/Grön - Boo FF grön
  -      
07
11:30
lör
11:30    
P 09:1, Stuvsta IP 11
P 09:1 » 
Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Blå
  -      
07
11:00
lör
11:00    
P 10:3, Vårbergs IP 125
P 10:3 » 
IFK Stockholm FK Röd - Stuvsta IF 8
  -      
07
11:00
lör
11:00    
P 11:3, Berga IP 125
P 11:3 » 
Rönninge Salem Fotboll 3 - Stuvsta IF 5
  -      
07
10:15
lör
10:15    
F 08, Stuvsta IP 12
F 08 » 
Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Blå
  -      
07
10:15
lör
10:15    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 2 - Huddinge IF 1
  -      
07
10:15
lör
10:15    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 2 - Huddinge IF 1
  -      
07
10:00
lör
10:00    
F 09, Årstagårdens BP 11
F 09 » 
Årsta FF 2 - Stuvsta IF 2
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P 08:4, Torvalla IP
P 08:4 » 
IFK Haninge svart - Stuvsta IF/Svart
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P 10:2, Västberga IP 115
P 10:2 » 
Kransen United FF Orange - Stuvsta IF 5
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P 10:4, Stuvsta IP 2
P 10:4 » 
Stuvsta IF 9 - Fightclub Freestyle Stockholm IF 1
  -      
07
09:00
lör
09:00    
F 08, Tele2 Arena 12
F 08 » 
Stureby SK F08 - Stuvsta IF 1
  -      
07
09:00
lör
09:00    
F 10, Stuvsta IP 2
F 10 » 
Stuvsta IF 2 - Grödinge SK Vit
  -      
07
09:00
lör
09:00    
P 07:3, Stuvsta IP 12
P 07:3 » 
Stuvsta IF 6 - Sörskogens IF P07_1
  -      
07
09:00
lör
09:00    
P 08:3, Stuvsta IP 11
P 08:3 » 
Stuvsta IF 4 - Norsborgs IF 1
  -      
06
20:00
fre
20:00    
Herr A-Lag, Vårbergs IP 1
FC Iliria Stockholm - Stuvsta IF A lag4  -  0  
06
20:00
fre
20:00    
Damjuniorer, Ösmo IP 1
Ösmo GIF FK - Stuvsta IF1  -  2  
06
20:00
fre
20:00    
Stuvsta U-16, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Boo FF 11  -  3  
06
20:00
fre
20:00    
Stuvsta U-18, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Boo FF 11  -  3  
06
19:30
fre
19:30    
Stuvsta U-16, Torvalla IP 1
IFK Haninge - Stuvsta IF 1  -      
06
19:00
fre
19:00    
P 10:3, Sörskogens BP 125
P 10:3 » 
Sörskogens IF P10_3 - Stuvsta IF 7
  -      
06
19:00
fre
19:00    
P 11:1, Stuvsta IP 2
P 11:1 » 
Stuvsta IF 1 - Högdalens AIS 1
  -      
06
18:45
fre
18:45    
F 07, Stuvsta IP 12
F 07 » 
Stuvsta IF 1 - Stureby SK F07 Blå
  -      
06
18:45
fre
18:45    
P 08:3, Stuvsta IP 11
P 08:3 » 
Stuvsta IF 3 - Hammarby IF FF 6 grön
  -      
06
17:30
fre
17:30    
F 07, Stuvsta IP 12
F 07 » 
Stuvsta IF 2 - Hammarby IF FF grön
  -      
06
17:30
fre
17:30    
P 07:2, Stuvsta IP 11
P 07:2 » 
Stuvsta IF 3 - Älvsjö AIK FF Vit
  -      
06
17:30
fre
17:30    
P 09:2, Enskede IP 4
P 09:2 » 
Enskede IK Orange - Stuvsta IF 3
  -      
06
17:00
fre
17:00    
P 11:2, Stuvsta IP 2
P 11:2 » 
Stuvsta IF 3 - Hammarby IF FF 7 grön
  -      
04
20:15
ons
20:15    
Damjuniorer, Sörskogens BP 1
Stuvsta IF 2 - Solberga BK F048  -  1  
04
20:15
ons
20:15    
F 04, Sörskogens BP 1
F 04 » 
Stuvsta IF 2 - Solberga BK F04
8  -  1  
04
20:00
ons
20:00    
Herr A-Lag, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF A lag - Ösmo GIF FK2  -  1  
04
18:30
ons
18:30    
F 06, Stuvsta IP 1
F 06 » 
Stuvsta IF 1 - Segeltorps IF 1
0  -  7  
02
20:00
mån
20:00    
Herr A-Lag, Hägernäs IP 1
Viggbyholms IK FF - Stuvsta IF Res4  -  7  
02
20:00
mån
20:00    
Stuvsta U-18, Hägernäs IP 1
Viggbyholms IK FF - Stuvsta IF4  -  7  
 
01
18:15
sön
18:15    
Stuvsta U-16, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 1  -      
01
18:00
sön
18:00    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Rågsveds IF Röd
  -      
01
16:15
sön
16:15    
F 05, Stuvsta IP 1
F 05 » 
Stuvsta IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK
1  -  3  
01
16:00
sön
16:00    
Damjuniorer, Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF 2 - Stuvsta IF 22  -  9  
01
16:00
sön
16:00    
F 04, Saltsjöbadens IP 1
F 04 » 
Saltsjöbadens IF 2 - Stuvsta IF 2
2  -  9  
01
14:45
sön
14:45    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 3 - IFK Lidingö FK S vit
4  -  5  
01
14:00
sön
14:00    
F 06, Brantbrinks IP 1
F 06 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Stuvsta IF 1
4  -  4  
01
13:00
sön
13:00    
P 04, Stuvsta IP 1
P 04 » 
Stuvsta IF 1 - Enskede IK Svart 1
2  -  4  
01
13:00
sön
13:00    
P 11:2, Källbrinksskolans IP 2
P 11:2 » 
Huddinge IF 8 - Stuvsta IF 4
  -      
01
12:45
sön
12:45    
P 07:1, Brantbrinks IP 21
P 07:1 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Stuvsta IF 1
  -      
01
12:00
sön
12:00    
P 10:4, Farsta IP 115
P 10:4 » 
Tunisiska FC - Stuvsta IF 9
  -      
01
10:00
sön
10:00    
P 10:2, Brantbrinks IP 226
P 10:2 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Stuvsta IF 6
  -      
01
09:00
sön
09:00    
P 09:1, Enskede IP 4
P 09:1 » 
Enskede IK Svart 2 - Stuvsta IF 2
  -      
01
09:00
sön
09:00    
P 11:2, Gröndals BP 15
P 11:2 » 
Gröndals IK 1 - Stuvsta IF 3
  -      
AUGUSTI 2019
 
31
16:15
lör
16:15    
F 05, Stuvsta IP 1
F 05 » 
Stuvsta IF 1 - Vendelsö IK 1
0  -  10
31
16:00
lör
16:00    
Damlaget, Bälinge IP 2
Bälinge IF - Stuvsta IF1  -  3  
31
15:30
lör
15:30    
P 09:2, Trädgårdsstadsskolans BP 1
P 09:2 » 
Tullinge BK Blå - Stuvsta IF 4
  -      
31
15:00
lör
15:00    
P 06:1, Segeltorps IP 1
P 06:1 » 
Segeltorps IF 2 - Stuvsta IF 1
5  -  2  
31
15:00
lör
15:00    
P 11:1, Stuvsta IP 2
P 11:1 » 
Stuvsta IF 2 - Enskede IK Turkos
  -      
31
14:00
lör
14:00    
F 09, Källbrinks IP 2
F 09 » 
Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 1
  -      
31
14:00
lör
14:00    
P 07:3, Segeltorps IP 2
P 07:3 » 
Segeltorps IF 3 - Stuvsta IF 6
  -      
31
14:00
lör
14:00    
P 10:2, Stuvsta IP 2
P 10:2 » 
Stuvsta IF 4 - Enskede IK Grå 1
  -      
31
13:00
lör
13:00    
P 10:1, Stuvsta IP 2
P 10:1 » 
Stuvsta IF 2 - Årsta FF 2
  -      
31
12:45
lör
12:45    
F 09, Stuvsta IP 12
F 09 » 
Stuvsta IF 2 - Värmdö IF Röd
  -      
31
12:45
lör
12:45    
P 07:2, Axelsbergs BP 12
P 07:2 » 
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Stuvsta IF 3
  -      
31
12:45
lör
12:45    
P 08:3, Vårbergs IP 11
P 08:3 » 
IFK Stockholm FK Blå - Stuvsta IF 4
  -      
31
12:45
lör
12:45    
P 09:2, Stuvsta IP 11
P 09:2 » 
Stuvsta IF 3 - Rönninge Salem Fotboll 3
  -      
31
12:00
lör
12:00    
Damjuniorer, Ärvinge BP 1
Kista SC KFUM BLÅ - Stuvsta IF 1  -      
31
12:00
lör
12:00    
P 10:2, Stuvsta IP 2
P 10:2 » 
Stuvsta IF 5 - Gröndals IK 1
  -      
31
12:00
lör
12:00    
Stuvsta U-16, Essinge IP 1
Essinge IK 1 - Stuvsta IF 15  -  4  
31
12:00
lör
12:00    
Stuvsta U-18, Essinge IP 1
Essinge IK 1 - Stuvsta IF 15  -  4  
31
11:30
lör
11:30    
F 08, Stuvsta IP 12
F 08 » 
Stuvsta IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå
  -      
31
11:30
lör
11:30    
P 05:2, Älvsjö IP 1
P 05:2 » 
Älvsjö AIK FF Röd 2 - Stuvsta IF 1
4  -  2  
31
11:30
lör
11:30    
P 09:1, Stuvsta IP 11
P 09:1 » 
Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd
  -      
31
11:00
lör
11:00    
F 11, Sätra BP 21
F 11 » 
Sätra SK - Stuvsta Idrottsförening
  -      
31
11:00
lör
11:00    
P 10:3, Stuvsta IP 2
P 10:3 » 
Stuvsta IF 8 - Norsborgs IF 2
  -      
31
11:00
lör
11:00    
P 11:1, Berga IP 125
P 11:1 » 
Rönninge Salem Fotboll 4 - Stuvsta IF 1
  -      
31
10:15
lör
10:15    
F 08, Stuvsta IP 12
F 08 » 
Stuvsta IF 3 - Årsta FF 2
  -      
31
10:15
lör
10:15    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 2 - IFK Stockholm FK Röd
  -      
31
10:15
lör
10:15    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 2 - IFK Stockholm FK Röd
  -      
31
10:15
lör
10:15    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 2 - IFK Stockholm FK Röd
  -      
31
10:00
lör
10:00    
P 05:2, Älvsjö IP 1
P 05:2 » 
Älvsjö AIK FF Vit - Stuvsta IF 2
1  -  10
31
10:00
lör
10:00    
P 10:1, Berga IP 126
P 10:1 » 
Rönninge Salem Fotboll 2 - Stuvsta IF 1
  -      
31
10:00
lör
10:00    
P 10:1, Rågsveds BP 16
P 10:1 » 
Rågsveds IF Hag 2 - Stuvsta IF 3
  -      
31
10:00
lör
10:00    
P 10:3, Stuvsta IP 2
P 10:3 » 
Stuvsta IF 7 - Enskede IK M10
  -      
31
09:00
lör
09:00    
F 10, Stuvsta IP 2
F 10 » 
Stuvsta IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön
  -      
31
09:00
lör
09:00    
F 10, Mälarhöjdens Skola BP 15
F 10 » 
Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Stuvsta IF 1
  -      
31
09:00
lör
09:00    
P 07:1, Stuvsta IP 12
P 07:1 » 
Stuvsta IF 2 - IFK Haninge 24vit
  -      
31
09:00
lör
09:00    
P 08:4, stuvsta IP
P 08:4 » 
Stuvsta IF/Svart - FoC Farsta svart
  -      
30
20:00
fre
20:00    
P 04, Värmdövallen 1
P 04 » 
Värmdö IF 1 - Stuvsta IF 2
2  -  1  
30
19:45
fre
19:45    
F 07, Källbrinks IP 2
F 07 » 
Huddinge IF 2 - Stuvsta IF 1
  -      
30
19:00
fre
19:00    
P 11:3, Stuvsta IP 2
P 11:3 » 
Stuvsta IF 5 - Grödinge SK Grön
  -      
30
18:45
fre
18:45    
F 08, Älta IP 12
F 08 » 
Älta IF svart - Stuvsta IF 2
  -      
30
18:45
fre
18:45    
P 07:2, Stuvsta IP 12
P 07:2 » 
Stuvsta IF 4 - Segeltorps IF 2
  -      
30
18:45
fre
18:45    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Rågsveds IF Röd
  -      
30
18:45
fre
18:45    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Rågsveds IF Röd
  -      
30
18:45
fre
18:45    
P 08:4, Kärrtorps IP
P 08:4 » 
Hammarby IF F08 grön - Stuvsta IF/Grön
  -      
30
18:00
fre
18:00    
P 06:3, Berga IP 1
P 06:3 » 
Rönninge Salem Fotboll 3 - Stuvsta IF 2
1  -  2  
30
18:00
fre
18:00    
P 11:3, Stuvsta IP 2
P 11:3 » 
Stuvsta IF 6 - Boo FF 8
  -      
30
17:30
fre
17:30    
F 07, Stuvsta IP 12
F 07 » 
Stuvsta IF 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2
  -      
30
17:30
fre
17:30    
F 07, Älta IP 11
F 07 » 
Älta IF vit - Stuvsta IF 2
  -      
30
17:30
fre
17:30    
P 07:3, Stuvsta IP 11
P 07:3 » 
Stuvsta IF 5 - Huddinge IF 2
  -      
28
20:00
ons
20:00    
Herr A-Lag, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF A lag - Ingarö IF3  -  0  
28
18:00
ons
18:00    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 2 - Enskede IK Svart
1  -  9  
27
19:15
tis
19:15    
Damlaget, Stuvsta IP (Junior 19 Flickor)
Djurgårdens IF FF - Stuvsta Idrottsförening  -      
27
19:15
tis
19:15    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Djurgårdens IF FF - Stuvsta IF6  -  0  
27
19:15
tis
19:15    
F 04, Stuvsta IP
F 04 » 
Djurgårdens IF - Stuvsta IF Dam J
  -      
 
25
20:00
sön
20:00    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - IFK Lidingö FK B5  -  1  
25
18:00
sön
18:00    
Damjuniorer, Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 1 - Stuvsta IF 14  -  0  
25
18:00
sön
18:00    
F 04, Hammarby IP 1
F 04 » 
Hammarby IF FF 1 - Stuvsta IF 1
4  -  0  
25
16:00
sön
16:00    
Herr A-Lag, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF Res - Ösmo GIF FK5  -  3  
25
16:00
sön
16:00    
Stuvsta U-18, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Ösmo GIF FK5  -  3  
25
14:45
sön
14:45    
F 05, Älvsjö IP 1
F 05 » 
Älvsjö AIK FF 3 - Stuvsta IF 2
5  -  2  
25
14:30
sön
14:30    
P 08:2, Broängsplan 12
P 08:2 » 
Grödinge SK Grön - Stuvsta IF 1
  -      
25
14:30
sön
14:30    
P 08:2, Broängsplan 12
P 08:2 » 
Grödinge SK Grön - Stuvsta IF 1
  -      
25
14:30
sön
14:30    
P 08:2, Broängsplan 12
P 08:2 » 
Grödinge SK Grön - Stuvsta IF 1
  -      
25
13:15
sön
13:15    
P 07:2, Broängsplan 12
P 07:2 » 
Grödinge SK Grön - Stuvsta IF 4
  -      
25
13:00
sön
13:00    
P 04, Stuvsta IP 1
P 04 » 
Stuvsta IF 2 - Tyresö FF 3
2  -  2  
25
13:00
sön
13:00    
P 11:3, Örby BP 15
P 11:3 » 
Örby IS Röd - Stuvsta IF 6
  -      
25
12:45
sön
12:45    
F 08, Källbrinks IP 2
F 08 » 
Huddinge IF 2 - Stuvsta IF 1
  -      
25
12:30
sön
12:30    
P 05:2, Hagsätra IP 1
P 05:2 » 
Rågsveds IF 2 - Stuvsta IF 3
6  -  4  
25
12:00
sön
12:00    
F 06, Svartbäckens BP 1
F 06 » 
Vendelsö IK 2 - Stuvsta IF 1
1  -  2  
25
12:00
sön
12:00    
F 07, Broängsplan 12
F 07 » 
Grödinge SK Grön - Stuvsta IF 3
  -      
25
11:00
sön
11:00    
P 10:3, Brantbrinks IP 226
P 10:3 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Stuvsta IF 8
  -      
25
11:00
sön
11:00    
P 11:1, Källbrinksskolans IP 2
P 11:1 » 
Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 2
  -      
25
11:00
sön
11:00    
P 11:3, Brantbrinks IP 225
P 11:3 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK - Stuvsta IF 5
  -      
25
10:00
sön
10:00    
P 10:2, Brantbrinks IP 226
P 10:2 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Stuvsta IF 4
  -      
25
09:00
sön
09:00    
P 09:2, Brantbrinks IP 21
P 09:2 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Stuvsta IF 3
  -      
25
08:30
sön
08:30    
Dream Team, Annan Anläggning
Mälarserien - Stuvsta Idrottsförening  -      
24
18:30
lör
18:30    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 1 - Norsborgs IF 1
4  -  7  
24
17:30
lör
17:30    
P 04, Nacka IP 1
P 04 » 
Boo FF 1 - Stuvsta IF 1
2  -  2  
24
17:00
lör
17:00    
F 05, Stuvsta IP 1
F 05 » 
Stuvsta IF 1 - Älta IF 2
2  -  2  
24
15:15
lör
15:15    
F 09, Axelsbergs BP 11
F 09 » 
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Stuvsta IF 2
  -      
24
15:10
lör
15:10    
Damjuniorer, Sörskogens BP 1
Stuvsta IF 2 - Segeltorps IF 11  -  2  
24
15:10
lör
15:10    
F 04, Sörskogens BP 1
F 04 » 
Stuvsta IF 2 - Segeltorps IF 1
1  -  2  
24
15:00
lör
15:00    
Damlaget, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Ekerö IK7  -  0  
24
15:00
lör
15:00    
F 11, Stuvsta IP - Konstgräs
F 11 » 
Stuvsta Idrottsförening - sörskogens IF
  -      
24
14:00
lör
14:00    
Herr A-Lag, Brunna IP 2
S Wanderers IKF - Stuvsta IF A lag2  -  2  
24
14:00
lör
14:00    
F 11, Stuvsta IP - Konstgräs
F 11 » 
Stuvsta Idrottsförening - Tullinge Triangel Pojkar Grön
  -      
24
14:00
lör
14:00    
P 07:3, Boovallen 22
P 07:3 » 
Boo FF 7 - Stuvsta IF 5
  -      
24
13:45
lör
13:45    
P 07:1, Sandåkra BP 11
P 07:1 » 
Sköndals IK FK 1 - Stuvsta IF 2
  -      
24
13:00
lör
13:00    
P 06:1, Stuvsta IP 1
P 06:1 » 
Stuvsta IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 2
0  -  4  
24
13:00
lör
13:00    
P 10:1, Stuvsta IP 2
P 10:1 » 
Stuvsta IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1
  -      
24
13:00
lör
13:00    
P 10:3, Källbrinksskolans IP 2
P 10:3 » 
Huddinge IF 2 - Stuvsta IF 7
  -      
24
13:00
lör
13:00    
Stuvsta U-16, Farstaborg 1
Värmdö IF Gustavsberg - Stuvsta IF 1  -      
24
12:30
lör
12:30    
F 08, Segeltorps IP 2
F 08 » 
Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 3
  -      
24
12:30
lör
12:30    
P 08:2, Salemsvallen 2
P 08:2 » 
Rönninge Salem Fotboll 4 - Stuvsta IF 2
  -      
24
12:30
lör
12:30    
P 08:2, Salemsvallen 2
P 08:2 » 
Rönninge Salem Fotboll 4 - Stuvsta IF 2
  -      
24
12:30
lör
12:30    
P 08:2, Salemsvallen 2
P 08:2 » 
Rönninge Salem Fotboll 4 - Stuvsta IF 2
  -      
24
12:00
lör
12:00    
P 10:1, Stuvsta IP 2
P 10:1 » 
Stuvsta IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK
  -      
24
11:45
lör
11:45    
F 09, Stuvsta IP 12
F 09 » 
Stuvsta IF 1 - Grödinge SK Grön
  -      
24
11:45
lör
11:45    
P 09:1, Stuvsta IP 11
P 09:1 » 
Stuvsta IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön
  -      
24
11:30
lör
11:30    
P 09:1, Kärrtorps IP 32
P 09:1 » 
Hammarby IF FF 26 grön - Stuvsta IF 1
  -      
24
11:00
lör
11:00    
P 06:3, Visättra IP 1
P 06:3 » 
Stuvsta IF 2 - IFK Stockholm FK MATCH STRUKEN
  -      
24
11:00
lör
11:00    
P 10:4, Stuvsta IP 2
P 10:4 » 
Stuvsta IF 9 - Örby IS Grön
  -      
24
10:30
lör
10:30    
F 08, Stuvsta IP 12
F 08 » 
Stuvsta IF 2 - Boo FF 7
  -      
24
10:30
lör
10:30    
P 08:3, Stuvsta IP 11
P 08:3 » 
Stuvsta IF 4 - Huddinge IF 3
  -      
24
10:00
lör
10:00    
P 10:1, Västberga IP 116
P 10:1 » 
IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Stuvsta IF 2
  -      
24
10:00
lör
10:00    
P 10:2, Essinge IP 2
P 10:2 » 
Essinge IK Gul - Stuvsta IF 5
  -      
24
09:15
lör
09:15    
P 07:3, Stuvsta IP 12
P 07:3 » 
Stuvsta IF 6 - Grödinge SK Vit
  -      
24
09:15
lör
09:15    
P 08:3, Stuvsta IP 11
P 08:3 » 
Stuvsta IF 3 - Rågsveds IF Vit
  -      
24
09:15
lör
09:15    
P 08:4, Hansveden IP
P 08:4 » 
Västerhaninge IF svart - Stuvsta IF/Svart
  -      
24
09:00
lör
09:00    
F 10, Stuvsta IP 2
F 10 » 
Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit
  -      
24
08:00
lör
08:00    
P 08:4, stuvsta IP
P 08:4 » 
Stuvsta IF/Grön - Hammarby IF grön
  -      
24
08:00
lör
08:00    
P 09:2, Stuvsta IP 11
P 09:2 » 
Stuvsta IF 4 - Rönninge Salem Fotboll 5
  -      
23
20:00
fre
20:00    
Stuvsta U-16, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 15  -  0  
23
20:00
fre
20:00    
Stuvsta U-18, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 15  -  0  
23
19:00
fre
19:00    
P 11:2, Stuvsta IP 2
P 11:2 » 
Stuvsta IF 3 - Årsta FF 3
  -      
23
18:45
fre
18:45    
F 07, Stuvsta IP 12
F 07 » 
Stuvsta IF 2 - Sköndals IK FK 2
  -      
23
18:45
fre
18:45    
P 07:2, Stuvsta IP 11
P 07:2 » 
Stuvsta IF 3 - Rönninge Salem Fotboll 1
  -      
23
18:30
fre
18:30    
F 06, Hanvedens IP 2
F 06 » 
Västerhaninge IF vit - Stuvsta IF 1
1  -  0  
23
18:00
fre
18:00    
P 11:2, Stuvsta IP - Konstgräs
P 11:2 » 
Stuvsta Idrottsförening - Rågsved
  -      
23
17:30
fre
17:30    
F 07, Stuvsta IP 12
F 07 » 
Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön
  -      
23
17:30
fre
17:30    
P 07:1, Stuvsta IP 11
P 07:1 » 
Stuvsta IF 1 - IFK Haninge 24
  -      
23
17:00
fre
17:00    
P 11:1, Stuvsta IP 2
P 11:1 » 
Stuvsta IF 1 - Tullinge BK Blå
  -      
22
20:30
tor
20:30    
P 04, Björknäs IP 1
P 04 » 
Boo FF 3 - Stuvsta IF 2
0  -  3  
21
20:00
ons
20:00    
Damlaget, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Sätra SK B3  -  2  
20
20:00
tis
20:00    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Täby FK 10  -  0  
20
20:00
tis
20:00    
F 04, Stuvsta IP 1
F 04 » 
Stuvsta IF 1 - Täby FK 1
0  -  0  
20
20:00
tis
20:00    
Stuvsta U-16, Aspuddens IP 1
IFK Aspudden-Tellus 1 - Stuvsta IF 11  -  4  
20
20:00
tis
20:00    
Stuvsta U-18, Aspuddens IP 1
IFK Aspudden-Tellus 1 - Stuvsta IF 11  -  4  
 
18
18:00
sön
18:00    
Herr A-Lag, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF A lag - Albion FC2  -  1  
18
16:30
sön
16:30    
Damjuniorer, Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF Svart - Stuvsta IF 1  -      
18
16:30
sön
16:30    
P 07:1, Kärrtorps IP 31
P 07:1 » 
Hammarby IF FF 11 grön - Stuvsta IF 1
  -      
18
15:00
sön
15:00    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 2 - Älta IF 23  -  3  
18
15:00
sön
15:00    
F 04, Stuvsta IP 1
F 04 » 
Stuvsta IF 2 - Älta IF 2
3  -  3  
18
10:00
sön
10:00    
F 08, Boovallen 116
F 08 » 
Boo FF 5 - Stuvsta IF 3
  -      
17
16:00
lör
16:00    
Stuvsta U-16, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Ingarö IF 13  -  3  
17
16:00
lör
16:00    
Stuvsta U-18, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Ingarö IF 13  -  3  
17
15:00
lör
15:00    
Damlaget, Årsta IP Konstgräs
Vaksala SK - Stuvsta IF0  -  2  
17
12:30
lör
12:30    
F 11, Tungelsta IP
F 11 » 
Stuvsta Idrottsförening - Hemköp Cup
  -      
17
12:00
lör
12:00    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 3 - Tallkrogens IF
2  -  5  
17
12:00
lör
12:00    
P 05:2, Hägerstensåsens BP 1
P 05:2 » 
Hägersten SK Svart - Stuvsta IF 2
3  -  1  
17
11:00
lör
11:00    
P 10:1, Stuvsta IP 2
P 10:1 » 
Stuvsta IF 2 - Hammarby IF FF 19 vit
  -      
17
10:30
lör
10:30    
F 09, Sörskogen IP
F 09 » 
Sörskogens IF - Stuvsta Idrottsförening
  -      
17
10:00
lör
10:00    
F 06, Stuvsta IP 1
F 06 » 
Stuvsta IF 1 - Ösmo GIF FK Svart
4  -  1  
17
10:00
lör
10:00    
F 10, Älvsjö IP 51
F 10 » 
Älvsjö AIK FF Vit - Stuvsta IF 1
  -      
17
10:00
lör
10:00    
P 10:2, Storvretens BP 225
P 10:2 » 
IFK Tumba FK Vit - Stuvsta IF 6
  -      
17
10:00
lör
10:00    
P 10:2, Stuvsta IP 2
P 10:2 » 
Stuvsta IF 4 - Rågsveds IF Råg 2
  -      
17
09:30
lör
09:30    
F 09, Trädgårdsstadsskolan
F 09 » 
Tullinge TP FK - Stuvsta Idrottsförening
  -      
17
09:00
lör
09:00    
F 10, Stuvsta IP 2
F 10 » 
Stuvsta IF 2 - Segeltorps IF 2
  -      
17
09:00
lör
09:00    
F 11, Berga IP
F 11 » 
rönninge salem Fotboll - Stuvsta Idrottsförening
  -      
16
20:00
fre
20:00    
Herr A-Lag, Berga IP 1
Rönninge Salem Fotboll - Stuvsta IF Res4  -  2  
16
20:00
fre
20:00    
Stuvsta U-16, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Sickla IF A  -      
16
20:00
fre
20:00    
Stuvsta U-18, Berga IP 1
Rönninge Salem Fotboll - Stuvsta IF4  -  2  
16
18:45
fre
18:45    
P 09:2, Stuvsta IP 11
P 09:2 » 
Stuvsta IF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit
  -      
16
18:00
fre
18:00    
P 06:3, Källbrinks IP 3
P 06:3 » 
Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 2
6  -  2  
16
17:30
fre
17:30    
F 07, Stuvsta IP 12
F 07 » 
Stuvsta IF 1 - IFK Lidingö FK 1 blå
  -      
16
17:30
fre
17:30    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 2 - Konyaspor Kultur och IF
  -      
16
17:30
fre
17:30    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 2 - Konyaspor Kultur och IF
  -      
16
17:30
fre
17:30    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 2 - Konyaspor Kultur och IF
  -      
14
20:00
ons
20:00    
Damlaget, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Hammarby IF FF0  -  6  
14
20:00
ons
20:00    
Herr A-Lag, Sätra BP 1
Kongo United FC - Stuvsta IF A lag1  -  2  
14
20:00
ons
20:00    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Hammarby IF FF0  -  6  
14
20:00
ons
20:00    
F 04, Stuvsta IP 1
F 04 » 
Stuvsta IF Dam J - Hammarby IF FF
0  -  6  
14
18:00
ons
18:00    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 1 - Segeltorps IF 1
2  -  4  
 
11
19:00
sön
19:00    
Stuvsta U-16, Nacka IP 1
Järla IF FK Svart - Stuvsta IF 13  -  2  
11
19:00
sön
19:00    
Stuvsta U-18, Nacka IP 1
Järla IF FK Svart - Stuvsta IF 13  -  2  
11
13:15
sön
13:15    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Tyresö FF 11  -  2  
11
13:15
sön
13:15    
F 04, Stuvsta IP 1
F 04 » 
Stuvsta IF 1 - Tyresö FF 1
1  -  2  
11
11:30
sön
11:30    
P 06:1, Kärsby IP 1
P 06:1 » 
Stockholm Södra FF 1 - Stuvsta IF 1
6  -  5  
11
10:00
sön
10:00    
P 09:2, Källbrink IP - Konstgräs
P 09:2 » 
Huddinge - Stuvsta Idrottsförening
  -      
10
15:00
lör
15:00    
Damlaget, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Boo FF1  -  2  
JULI 2019
 
18
10:20
tor
10:20    
F 04, Noltorpsvallen 2
F 04 » 
KFUM Oslo - Stuvsta IF
1  -  0  
17
11:50
ons
11:50    
F 04, Mjörnvallen 2
F 04 » 
Selångers FK - Stuvsta IF
2  -  3  
16
16:50
tis
16:50    
F 04, Mjörnvallen 1
F 04 » 
Stuvsta IF - IK Zenith
0  -  0  
15
12:40
mån
12:40    
F 04, Gerdskensvallen 2
 
F 04 » 
Merilappi United - Stuvsta IF
1  -  1  
JUNI 2019
 
30
09:00
sön
09:00    
F 04, Lillegården A
F 04 » 
IFK Kalmar F17 - Stuvsta IF Vit
2  -  0  
30
08:00
sön
08:00    
F 04, Lilliegård C
F 04 » 
Stuvsta IF Svart - IFK Hjo
11  -  0  
29
15:00
lör
15:00    
F 04, Lillegården A
F 04 » 
Skövde KIK 1 - Stuvsta IF Svart
1  -  0  
29
11:00
lör
11:00    
F 04, Lillegården A
F 04 » 
Ulvåkers IF/ - Stuvsta IF Vit
1  -  4  
28
15:00
fre
15:00    
F 04, Lillegården B
F 04 » 
IFK Hjo - Stuvsta IF Vit
0  -  7  
28
10:00
fre
10:00    
F 04, Lillegården B
F 04 » 
Skultorps IF - Stuvsta IF Svart
1  -  0  
25
20:00
tis
20:00    
Stuvsta U-16, Tungelsta Skola 1
Tungelsta IF 2 - Stuvsta IF 14  -  1  
25
20:00
tis
20:00    
Stuvsta U-18, Tungelsta Skola 1
Tungelsta IF 2 - Stuvsta IF 14  -  1  
25
18:30
tis
18:30    
P 04, Stuvsta IP 1
P 04 » 
Stuvsta IF 2 - Värmdö IF 1
0  -  9  
 
19
20:00
ons
20:00    
Damlaget, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Upsala IF2  -  0  
19
20:00
ons
20:00    
P 04, Visättra IP 1
P 04 » 
Tyresö FF 3 - Stuvsta IF 2
3  -  1  
19
18:00
ons
18:00    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 12  -  1  
19
18:00
ons
18:00    
F 04, Stuvsta IP 1
F 04 » 
Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 1
2  -  1  
18
17:30
tis
17:30    
P 09:2, Källbrink IP - Konstgräs
P 09:2 » 
Stuvsta Idrottsförening - Stuvsta P08
  -      
 
16
16:15
sön
16:15    
Damjuniorer, Älta IP 1
Älta IF 2 - Stuvsta IF 23  -  3  
16
16:15
sön
16:15    
F 04, Älta IP 1
F 04 » 
Älta IF 2 - Stuvsta IF 2
3  -  3  
16
16:00
sön
16:00    
Damlaget, Segeltorps IP 1
Segeltorps IF - Stuvsta IF0  -  1  
16
15:00
sön
15:00    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 2 - Hägersten SK Svart
6  -  3  
16
13:00
sön
13:00    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 3 - Skogås-Trångsunds FF Blå
11  -  2  
15
14:00
lör
14:00    
Herr A-Lag, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF A lag - Mälarhöjden-Hägersten FF3  -  1  
15
12:00
lör
12:00    
F 06, Stuvsta IP 1
F 06 » 
Stuvsta IF 1 - Västerhaninge IF vit
4  -  5  
15
10:00
lör
10:00    
P 06:1, Stuvsta IP 1
P 06:1 » 
Stuvsta IF 1 - Stockholm Södra FF 1
2  -  6  
14
20:00
fre
20:00    
Stuvsta U-16, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Järla IF FK Svart0  -  1  
14
20:00
fre
20:00    
Stuvsta U-18, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Järla IF FK Svart0  -  1  
14
18:00
fre
18:00    
P 05:2, Segeltorps IP 1
P 05:2 » 
Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 1
0  -  3  
12
20:00
ons
20:00    
Damlaget, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Sollentuna FK3  -  1  
12
20:00
ons
20:00    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Sollentuna FK3  -  1  
12
19:00
ons
19:00    
P 04, Kärrtorps IP 2
P 04 » 
Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Stuvsta IF 2
1  -  6  
12
18:30
ons
18:30    
P 06:3, Stuvsta IP 1
P 06:3 » 
Stuvsta IF 2 - Huddinge IF 1
0  -  2  
10
19:30
mån
19:30    
Damjuniorer, Visättra IP 1
Stuvsta IF 1 - Viggbyholms IK FF 14  -  1  
10
19:30
mån
19:30    
F 04, Visättra IP 1
F 04 » 
Stuvsta IF 1 - Viggbyholms IK FF 1
4  -  1  
 
09
18:15
sön
18:15    
F 08, Saltsjöbadens IP 2
F 08 » 
Saltsjöbadens IF 1 - Stuvsta IF 2
  -      
09
17:00
sön
17:00    
Herr A-Lag, Ösmo IP 1
Ösmo GIF FK - Stuvsta IF A lag3  -  6  
09
17:00
sön
17:00    
P 07:3, Älvsjö IP 4
P 07:3 » 
Älvsjö AIK FF Vit 3 - Stuvsta IF 6
  -      
09
16:30
sön
16:30    
F 07, Trollbäckens IP 3
F 07 » 
Hanvikens SK Vit - Stuvsta IF 2
  -      
09
16:00
sön
16:00    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Saltsjö-Boo IF Svart  -      
09
16:00
sön
16:00    
F 09, Boovallen 115
F 09 » 
Boo FF 3 - Stuvsta IF 1
  -      
09
14:00
sön
14:00    
P 10:1, Hammarbyhöjdens BP 115
P 10:1 » 
Hammarby IF FF 19 vit - Stuvsta IF 2
  -      
09
13:00
sön
13:00    
P 04, Stuvsta IP 1
P 04 » 
Stuvsta IF 2 - Boo FF 3
1  -  3  
09
13:00
sön
13:00    
Stuvsta U-16, Ingarö IP 1
Ingarö IF 1 - Stuvsta IF 11  -  1  
09
13:00
sön
13:00    
Stuvsta U-18, Ingarö IP 1
Ingarö IF 1 - Stuvsta IF 11  -  1  
09
12:30
sön
12:30    
P 09:1, Segeltorps IP 2
P 09:1 » 
Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 2
  -      
09
12:00
sön
12:00    
P 08:2, Alby BP 11
P 08:2 » 
Konyaspor Kultur och IF - Stuvsta IF 2
  -      
09
12:00
sön
12:00    
P 08:2, Alby BP 11
P 08:2 » 
Konyaspor Kultur och IF - Stuvsta IF 2
  -      
09
12:00
sön
12:00    
P 08:2, Alby BP 11
P 08:2 » 
Konyaspor Kultur och IF - Stuvsta IF 2
  -      
09
12:00
sön
12:00    
P 08:2, Alby BP 11
P 08:2 » 
Konyaspor Kultur och IF - Stuvsta IF 2
  -      
09
11:30
sön
11:30    
P 06:3, Vårbergs IP 11
P 06:3 » 
INSTÄLLD MATCH IFK Stockholm FK - Stuvsta IF 2
  -      
09
11:30
sön
11:30    
P 08:3, Trollbäckens IP 3
P 08:3 » 
Hanvikens SK Vit - Stuvsta IF 3
  -      
09
11:00
sön
11:00    
F 12:2, Stuvsta IP - Konstgräs
F 12:2 » 
Stuvsta IF - Vega FC
  -      
09
11:00
sön
11:00    
P 11:2, Tuna BP 15
P 11:2 » 
Nackdala AIS 2 - Stuvsta IF 4
  -      
09
09:00
sön
09:00    
P 09:1, Östermalms IP 3
P 09:1 » 
Djurgårdens IF FF 13 - Stuvsta IF 1
  -      
09
09:00
sön
09:00    
P 09:2, Brantbrinks IP 21
P 09:2 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Stuvsta IF 4
  -      
08
15:30
lör
15:30    
F 05, Sörskogens BP 1
F 05 » 
Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 3
1  -  7  
08
15:15
lör
15:15    
P 07:2, Kärrtorps IP 31
P 07:2 » 
Hammarby IF FF 12 vit - Stuvsta IF 3
  -      
08
15:00
lör
15:00    
Damlaget, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Älta IF1  -  0  
08
15:00
lör
15:00    
P 11:3, Stuvsta IP 2
P 11:3 » 
Stuvsta IF 5 - Nackdala AIS 1
  -      
08
14:00
lör
14:00    
Damjuniorer, Segeltorps IP 1
Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 20  -  1  
08
14:00
lör
14:00    
F 04, Segeltorps IP 1
F 04 » 
Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 2
0  -  1  
08
14:00
lör
14:00    
F 11, Stuvsta IP - Konstgräs
F 11 » 
Stuvsta Idrottsförening - rönninge salem Fotboll
  -      
08
13:00
lör
13:00    
F 06, Ösmo IP 1
F 06 » 
Ösmo GIF FK Svart - Stuvsta IF 1
6  -  2  
08
13:00
lör
13:00    
P 10:1, Källbrinksskolans IP 2
P 10:1 » 
Huddinge IF 9 - Stuvsta IF 1
  -      
08
13:00
lör
13:00    
P 10:3, Stuvsta IP 2
P 10:3 » 
Stuvsta IF 8 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3
  -      
08
13:00
lör
13:00    
P 11:1, Rågsveds BP 16
P 11:1 » 
Rågsveds IF Hag 2 - Stuvsta IF 1
  -      
08
12:45
lör
12:45    
F 09, Stuvsta IP 12
F 09 » 
Stuvsta IF 2 - Vårby Gårds IF Blå
  -      
08
12:45
lör
12:45    
P 09:2, Stuvsta IP 11
P 09:2 » 
Stuvsta IF 3 - Huddinge IF 5
  -      
08
12:00
lör
12:00    
P 05:2, Enskede IP 3
P 05:2 » 
Enskede IK Svart - Stuvsta IF 2
2  -  7  
08
12:00
lör
12:00    
P 10:2, Rågsveds BP 16
P 10:2 » 
Rågsveds IF Råg 2 - Stuvsta IF 4
  -      
08
12:00
lör
12:00    
P 10:2, Stuvsta IP 2
P 10:2 » 
Stuvsta IF 5 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3
  -      
08
11:30
lör
11:30    
F 08, Stuvsta IP 12
F 08 » 
Stuvsta IF 3 - Boo FF 5
  -      
08
11:30
lör
11:30    
P 05:2, Gubbängens BP 1
P 05:2 » 
Tallkrogens IF - Stuvsta IF 3
4  -  9  
08
11:30
lör
11:30    
P 09:1, Stuvsta IP 11
P 09:1 » 
Stuvsta IF 1 - Essinge IK Gul
  -      
08
11:00
lör
11:00    
P 10:2, Stuvsta IP 2
P 10:2 » 
Stuvsta IF 6 - IFK Tumba FK Vit
  -      
08
11:00
lör
11:00    
P 11:2, Västberga IP 116
P 11:2 » 
IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Stuvsta IF 3
  -      
08
10:30
lör
10:30    
P 10:4, Boovallen 227
P 10:4 » 
Boo FF 19 - Stuvsta IF 9
  -      
08
10:15
lör
10:15    
F 08, Stuvsta IP 12
F 08 » 
Stuvsta IF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1
  -      
08
10:15
lör
10:15    
P 08:4, stuvsta IP
P 08:4 » 
Stuvsta IF/Svart - Skogås-Trångsund FF svart
  -      
08
10:00
lör
10:00    
F 10, Segeltorps IP 3
F 10 » 
Segeltorps IF 2 - Stuvsta IF 2
  -      
08
10:00
lör
10:00    
P 10:1, Älvsjö IP 52
P 10:1 » 
Älvsjö AIK FF Blå 2 - Stuvsta IF 3
  -      
08
09:00
lör
09:00    
F 10, Stuvsta IP 2
F 10 » 
Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Vit
  -      
08
09:00
lör
09:00    
P 07:1, Stuvsta IP 12
P 07:1 » 
Stuvsta IF 2 - Hammarby IF FF 10 vit
  -      
08
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Svart 2
  -      
08
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Svart 2
  -      
08
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Svart 2
  -      
08
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Svart 2
  -      
08
09:00
lör
09:00    
P 08:4, Älta IP
P 08:4 » 
Älta IF grön - Stuvsta IF/Grön
  -      
07
20:00
fre
20:00    
P 04, Stuvsta IP 1
P 04 » 
Stuvsta IF 1 - IF Brommapojkarna 3
0  -  6  
07
19:00
fre
19:00    
P 11:1, Stuvsta IP 2
P 11:1 » 
Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 5
  -      
07
18:45
fre
18:45    
P 07:2, Stuvsta IP 12
P 07:2 » 
Stuvsta IF 4 - Rönninge Salem Fotboll 2
  -      
07
18:45
fre
18:45    
P 07:3, Stuvsta IP 11
P 07:3 » 
Stuvsta IF 5 - Ösmo GIF FK Gul
  -      
07
18:00
fre
18:00    
P 11:3, Stuvsta IP 2
P 11:3 » 
Stuvsta IF 6 - Reymersholms IK 1
  -      
07
17:30
fre
17:30    
F 07, Stuvsta IP 12
F 07 » 
Stuvsta IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK
  -      
07
17:30
fre
17:30    
F 11, Nytorps Mosse
F 11 » 
Trångsunds - Stuvsta Idrottsförening
  -      
07
17:30
fre
17:30    
P 07:1, Stuvsta IP 11
P 07:1 » 
Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 11 grön
  -      
06
19:00
tor
19:00    
Damlaget, Stuvsta IP 1
Enskede IK - Stuvsta IF0  -  2  
06
19:00
tor
19:00    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Enskede IK - Stuvsta IF0  -  2  
06
14:15
tor
14:15    
Damjuniorer, Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK 1 - Stuvsta IF 13  -  4  
06
14:15
tor
14:15    
F 04, Tibblevallen (Täby SC 2)
F 04 » 
Täby FK 1 - Stuvsta IF 1
3  -  4  
06
12:00
tor
12:00    
Stuvsta U-16, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - IFK Aspudden-Tellus 19  -  4  
06
12:00
tor
12:00    
Stuvsta U-18, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - IFK Aspudden-Tellus 19  -  4  
05
20:00
ons
20:00    
Herr A-Lag, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF A lag - Kongo United FC3  -  3  
05
19:15
ons
19:15    
F 07, Trädgårdsstadsskolans BP 1
F 07 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Stuvsta IF 1
  -      
05
19:00
ons
19:00    
P 04, Kärrtorps IP 2
P 04 » 
Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - Stuvsta IF 1
1  -  3  
05
18:30
ons
18:30    
F 05, Stuvsta IP 1
F 05 » 
Reymersholms IK 2 - Stuvsta IF 2
0  -  3  
04
17:00
tis
17:00    
P 10:1, Solberga Bollplan
P 10:1 » 
Stuvsta IF 1 - Solberga BK P2010 Tigrar
  -      
 
02
18:00
sön
18:00    
Damlaget, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF B - Stuvsta IF2  -  1  
02
18:00
sön
18:00    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 2 - Saltsjöbadens IF 20  -  2  
02
18:00
sön
18:00    
F 04, Stuvsta IP 1
F 04 » 
Stuvsta IF 2 - Saltsjöbadens IF 2
0  -  2  
02
16:15
sön
16:15    
F 05, Stuvsta IP 1
F 05 » 
Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF 3
2  -  2  
02
16:00
sön
16:00    
Stuvsta U-16, Berga IP 1
Rönninge Salem Fotboll 1 - Stuvsta IF 14  -  1  
02
16:00
sön
16:00    
Stuvsta U-18, Berga IP 1
Rönninge Salem Fotboll 1 - Stuvsta IF 14  -  1  
02
15:30
sön
15:30    
P 09:1, Trädgårdsstadsskolans BP 1
P 09:1 » 
Tullinge BK Vit - Stuvsta IF 2
  -      
02
14:30
sön
14:30    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Vit
8  -  2  
02
13:00
sön
13:00    
F 06, Stuvsta IP 1
F 06 » 
Stuvsta IF 1 - Vendelsö IK 2
3  -  0  
02
11:00
sön
11:00    
P 10:3, Brantbrinks IP 226
P 10:3 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Stuvsta IF 7
  -      
02
10:45
sön
10:45    
F 08, Boovallen 115
F 08 » 
Boo FF 8 - Stuvsta IF 1
  -      
02
10:00
sön
10:00    
P 09:2, Salemsvallen 2
P 09:2 » 
Rönninge Salem Fotboll 5 - Stuvsta IF 4
  -      
02
10:00
sön
10:00    
P 11:1, Trädgårdsstadsskolans BP 15
P 11:1 » 
Tullinge BK Vit - Stuvsta IF 2
  -      
02
09:00
sön
09:00    
F 10, Brantbrinks IP 225
F 10 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Stuvsta IF 1
  -      
02
09:00
sön
09:00    
P 06:1, Berga IP 1
P 06:1 » 
Rönninge Salem Fotboll 2 - Stuvsta IF 1
4  -  11
02
08:30
sön
08:30    
Dream Team, Sundbybergs IP
Mälarserien - Stuvsta Idrottsförening  -      
01
16:00
lör
16:00    
P 06:3, Stuvsta IP 1
P 06:3 » 
Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 3
3  -  1  
01
15:00
lör
15:00    
F 09, Örby BP 1
F 09 » 
Örby IS Röd - Stuvsta IF 1
  -      
01
15:00
lör
15:00    
F 11, Stuvsta IP - Konstgräs
F 11 » 
Stuvsta Idrottsförening - Rågsveds IF
  -      
01
15:00
lör
15:00    
P 10:2, Tantolundens BP 2
P 10:2 » 
Reymersholms IK 10 - Stuvsta IF 5
  -      
01
14:15
lör
14:15    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 3 - Rågsveds IF 2
1  -  5  
01
14:00
lör
14:00    
P 05:2, Brunna IP 2
P 05:2 » 
Norsborgs IF 1 - Stuvsta IF 1
9  -  6  
01
14:00
lör
14:00    
P 10:4, Stuvsta IP 2
P 10:4 » 
Stuvsta IF 9 - Reymersholms IK 7
  -      
01
13:45
lör
13:45    
P 08:4, Vendelsömalmskolan
P 08:4 » 
Vendelsö IK svart - Stuvsta IF/Svart
  -      
01
13:00
lör
13:00    
P 10:1, Stuvsta IP 2
P 10:1 » 
Stuvsta IF 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2
  -      
01
12:45
lör
12:45    
P 08:4, stuvsta IP
P 08:4 » 
Stuvsta IF/Grön - Reymersholms IK grön
  -      
01
12:30
lör
12:30    
P 07:1, Torvalla IP 32
P 07:1 » 
IFK Haninge 24 - Stuvsta IF 1
  -      
01
12:00
lör
12:00    
F 11, Sörskogens IP
F 11 » 
Sörskogen IF - Stuvsta Idrottsförening
  -      
01
12:00
lör
12:00    
P 10:1, Stuvsta IP 2
P 10:1 » 
Stuvsta IF 3 - Stureby SK Vit
  -      
01
11:30
lör
11:30    
F 09, Stuvsta IP 12
F 09 » 
Stuvsta IF 2 - Solberga BK F09
  -      
01
11:30
lör
11:30    
P 09:2, Stuvsta IP 11
P 09:2 » 
Stuvsta IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart
  -      
01
11:15
lör
11:15    
P 07:2, Storvretens BP 21
P 07:2 » 
IFK Tumba FK vit - Stuvsta IF 4
  -      
01
11:00
lör
11:00    
P 10:2, Stuvsta IP 2
P 10:2 » 
Stuvsta IF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart
  -      
01
11:00
lör
11:00    
P 11:3, Storvretens BP 225
P 11:3 » 
IFK Tumba FK Vit - Stuvsta IF 5
  -      
01
10:15
lör
10:15    
F 07, Sätra BP 11
F 07 » 
Sätra SK - Stuvsta IF 3
  -      
01
10:15
lör
10:15    
F 08, Stuvsta IP 12
F 08 » 
Stuvsta IF 2 - Enskede IK SV 2
  -      
01
10:15
lör
10:15    
P 07:2, Vårbergs IP 11
P 07:2 » 
IFK Stockholm FK Blå - Stuvsta IF 3
  -      
01
10:15
lör
10:15    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 4
  -      
01
10:15
lör
10:15    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 4
  -      
01
10:15
lör
10:15    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 4
  -      
01
10:15
lör
10:15    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 4
  -      
01
10:00
lör
10:00    
P 10:3, Älvsjö IP 52
P 10:3 » 
Älvsjö AIK FF Orange - Stuvsta IF 8
  -      
01
09:00
lör
09:00    
F 08, Stuvsta IP 12
F 08 » 
Stuvsta IF 3 - Segeltorps IF 1
  -      
01
09:00
lör
09:00    
P 04, Enskede IP 2
P 04 » 
Enskede IK Svart 1 - Stuvsta IF 1
4  -  1  
01
09:00
lör
09:00    
P 08:3, Stuvsta IP 11
P 08:3 » 
Stuvsta IF 4 - Segeltorps IF 3
  -      
01
09:00
lör
09:00    
P 11:3, Västberga IP 115
P 11:3 » 
IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Stuvsta IF 6
  -      
MAJ 2019
 
31
20:00
fre
20:00    
Herr A-Lag, Kärrtorps IP 1
Albion FC - Stuvsta IF A lag2  -  3  
31
19:00
fre
19:00    
P 11:1, Stuvsta IP 2
P 11:1 » 
Stuvsta IF 1 - Segeltorps IF 2
  -      
31
18:45
fre
18:45    
P 07:3, Stuvsta IP 12
P 07:3 » 
Stuvsta IF 6 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4
  -      
31
18:45
fre
18:45    
P 08:2, Sörskogens BP 11
P 08:2 » 
Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 1
  -      
31
18:45
fre
18:45    
P 08:2, Sörskogens BP 11
P 08:2 » 
Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 1
  -      
31
18:45
fre
18:45    
P 08:2, Sörskogens BP 11
P 08:2 » 
Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 1
  -      
31
18:45
fre
18:45    
P 08:2, Sörskogens BP 11
P 08:2 » 
Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 1
  -      
31
18:45
fre
18:45    
P 08:3, Stuvsta IP 11
P 08:3 » 
Stuvsta IF 3 - Boo FF 16
  -      
31
18:30
fre
18:30    
P 07:1, Källbrinks IP 2
P 07:1 » 
Huddinge IF 5 - Stuvsta IF 2
  -      
31
18:00
fre
18:00    
P 11:2, Stuvsta IP 2
P 11:2 » 
Stuvsta IF 3 - FoC Farsta FF Gul
  -      
31
17:30
fre
17:30    
F 07, Stuvsta IP 12
F 07 » 
Stuvsta IF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1
  -      
31
17:30
fre
17:30    
P 07:3, Stuvsta IP 11
P 07:3 » 
Stuvsta IF 5 - Tungelsta IF 2
  -      
31
17:00
fre
17:00    
P 11:2, Stuvsta IP 2
P 11:2 » 
Stuvsta IF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit
  -      
29
20:15
ons
20:15    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Tyresö FF 1 - Stuvsta IF 11  -  3  
29
20:15
ons
20:15    
F 04, Stuvsta IP 1
F 04 » 
Tyresö FF 1 - Stuvsta IF 1
1  -  3  
29
19:30
ons
19:30    
Damlaget, Boovallen 1
Boo FF (2) - Stuvsta IF (2)6  -  5  
29
18:30
ons
18:30    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 1 - Vårby Gårds IF Gul
7  -  4  
28
20:15
tis
20:15    
Damjuniorer, Lidingövallen 1
IFK Lidingö FK B - Stuvsta IF7  -  3  
 
26
16:00
sön
16:00    
Herr A-Lag, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF A lag - S Wanderers IKF0  -  1  
26
16:00
sön
16:00    
P 10:1, Årstagårdens BP 125
P 10:1 » 
Årsta FF 2 - Stuvsta IF 2
  -      
26
15:00
sön
15:00    
Herr A-Lag, Lötvallen 1
Roslags-Kulla IF B - Stuvsta IF Res5  -  2  
26
15:00
sön
15:00    
Stuvsta U-18, Lötvallen 1
Roslags-Kulla IF B - Stuvsta IF5  -  2  
26
14:00
sön
14:00    
Damjuniorer, Solberga BP 1
Solberga BK F04 - Stuvsta IF 21  -  3  
26
14:00
sön
14:00    
F 04, Solberga BP 1
F 04 » 
Solberga BK F04 - Stuvsta IF 2
1  -  3  
26
14:00
sön
14:00    
F 09, Kärrtorps IP 21
F 09 » 
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 - Stuvsta IF 2
  -      
26
13:00
sön
13:00    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 2 - Vendelsö IK 3
4  -  5  
26
12:40
sön
12:40    
F 08, Årstagårdens BP 12
F 08 » 
Årsta FF 2 - Stuvsta IF 3
  -      
26
12:30
sön
12:30    
P 07:3, Torvalla IP 32
P 07:3 » 
IFK Haninge 24blå - Stuvsta IF 5
  -      
26
12:30
sön
12:30    
P 09:2, Salemsvallen 2
P 09:2 » 
Rönninge Salem Fotboll 3 - Stuvsta IF 3
  -      
26
12:00
sön
12:00    
F 08, Boovallen 115
F 08 » 
Boo FF 11 - Stuvsta IF 2
  -      
26
12:00
sön
12:00    
P 10:2, Enskede IP 55
P 10:2 » 
Enskede IK Grå 1 - Stuvsta IF 4
  -      
26
11:30
sön
11:30    
P 08:4, Sicklavallen
P 08:4 » 
Sickla IF grön - Stuvsta IF/Grön
  -      
26
11:00
sön
11:00    
P 10:1, Trädgårdsstadsskolans BP 15
P 10:1 » 
Tullinge BK Vit - Stuvsta IF 3
  -      
26
10:00
sön
10:00    
F 07, Axelsbergs BP
F 07 » 
Mälarhöjdens IK - Stuvsta IF 3
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P 04, Stadshagens IP 1
P 04 » 
Karlbergs BK 1 - Stuvsta IF 1
8  -  5  
26
10:00
sön
10:00    
P 05:2, Högsätra BP 1
P 05:2 » 
IFK Lidingö FK S vit - Stuvsta IF 3
1  -  2  
26
09:30
sön
09:30    
F 05, Brantbrinks IP 1
F 05 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK - Stuvsta IF 2
1  -  2  
26
09:30
sön
09:30    
P 08:3, Älvsjö IP 4
P 08:3 » 
Älvsjö AIK FF Röd - Stuvsta IF 4
  -      
25
18:30
lör
18:30    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Kista SC KFUM BLÅ  -      
25
17:00
lör
17:00    
P 06:1, Stuvsta IP 1
P 06:1 » 
Stuvsta IF 1 - Segeltorps IF 2
1  -  2  
25
16:00
lör
16:00    
P 10:2, Stuvsta IP 2
P 10:2 » 
Stuvsta IF 6 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul
  -      
25
15:15
lör
15:15    
P 07:3, Enskede IP 4
P 07:3 » 
Enskede IK Grå 1 - Stuvsta IF 6
  -      
25
15:00
lör
15:00    
Damlaget, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Bälinge IF1  -  0  
25
15:00
lör
15:00    
F 05, Svartbäckens BP 1
F 05 » 
Vendelsö IK 1 - Stuvsta IF 1
1  -  0  
25
15:00
lör
15:00    
P 11:1, Stuvsta IP 2
P 11:1 » 
Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Gul 2
  -      
25
14:00
lör
14:00    
F 11, Stuvsta IP - Konstgräs
F 11 » 
Stuvsta Idrottsförening - Fittja IF 1
  -      
25
13:00
lör
13:00    
F 06, Stuvsta IP 1
F 06 » 
Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1
4  -  0  
25
13:00
lör
13:00    
P 10:2, Stuvsta IP 2
P 10:2 » 
Stuvsta IF 5 - Älvsjö AIK FF Svart
  -      
25
13:00
lör
13:00    
P 11:2, Älvsjö IP 51
P 11:2 » 
Älvsjö AIK FF Orange 2 - Stuvsta IF 3
  -      
25
12:30
lör
12:30    
P 09:1, Huvudstafältet 12
P 09:1 » 
AIK FF 4 - Stuvsta IF 1
  -      
25
12:00
lör
12:00    
F 11, Älvsjö IP51
F 11 » 
Älvsjö AIK - Stuvsta Idrottsförening
  -      
25
12:00
lör
12:00    
P 06:3, Broängsplan 1
P 06:3 » 
Grödinge SK - Stuvsta IF 2
  -      
25
11:30
lör
11:30    
F 09, Stuvsta IP 12
F 09 » 
Stuvsta IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 2
  -      
25
11:30
lör
11:30    
P 09:2, Stuvsta IP 11
P 09:2 » 
Stuvsta IF 4 - Tullinge BK Blå
  -      
25
11:00
lör
11:00    
F 10, Brantbrinks IP 225
F 10 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Stuvsta IF 2
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P 10:4, Älvsjö IP 52
P 10:4 » 
Älvsjö AIK FF Röd - Stuvsta IF 9
  -      
25
10:15
lör
10:15    
F 08, Stuvsta IP 12
F 08 » 
Stuvsta IF 1 - Hanvikens SK Röd
  -      
25
10:15
lör
10:15    
P 09:1, Stuvsta IP 11
P 09:1 » 
Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 4
  -      
25
10:00
lör
10:00    
F 07, Vendelsömalmsskolan 12
F 07 » 
Vendelsö IK 1 - Stuvsta IF 2
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P 10:1, Älvsjö IP 52
P 10:1 » 
Älvsjö AIK FF Svart 2 - Stuvsta IF 1
  -      
25
09:00
lör
09:00    
F 10, Stuvsta IP 2
F 10 » 
Stuvsta IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P 07:2, Stuvsta IP 12
P 07:2 » 
Stuvsta IF 4 - Sörskogens IF P07_2
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Vårby Gårds IF Gul
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Vårby Gårds IF Gul
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Vårby Gårds IF Gul
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Vårby Gårds IF Gul
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Vårbergs IP 11
P 08:2 » 
IFK Stockholm FK Röd - Stuvsta IF 2
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Vårbergs IP 11
P 08:2 » 
IFK Stockholm FK Röd - Stuvsta IF 2
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Vårbergs IP 11
P 08:2 » 
IFK Stockholm FK Röd - Stuvsta IF 2
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P 11:1, Älvsjö IP 51
P 11:1 » 
Älvsjö AIK FF Lila - Stuvsta IF 1
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P 11:2, Älvsjö IP 52
P 11:2 » 
Älvsjö AIK FF Orange - Stuvsta IF 4
  -      
24
20:05
fre
20:05    
Damjuniorer, Djursholms IP 2
FC Djursholm 1 - Stuvsta IF 12  -  2  
24
20:05
fre
20:05    
F 04, Djursholms IP 2
F 04 » 
FC Djursholm 1 - Stuvsta IF 1
2  -  2  
24
20:00
fre
20:00    
Stuvsta U-16, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Essinge IK 10  -  0  
24
20:00
fre
20:00    
Stuvsta U-18, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Essinge IK 10  -  0  
24
19:00
fre
19:00    
P 11:3, Stuvsta IP 2
P 11:3 » 
Stuvsta IF 6 - Hammarby IF FF 8 vit
  -      
24
18:45
fre
18:45    
P 07:1, Stuvsta IP 11
P 07:1 » 
Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul
  -      
24
18:45
fre
18:45    
P 07:1, Stuvsta IP 12
P 07:1 » 
Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 3
  -      
24
18:00
fre
18:00    
P 11:3, Stuvsta IP 2
P 11:3 » 
Stuvsta IF 5 - Älvsjö AIK FF Lila 2
  -      
24
17:30
fre
17:30    
F 07, Stuvsta IP 12
F 07 » 
Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 2
  -      
24
17:30
fre
17:30    
P 07:2, Stuvsta IP 11
P 07:2 » 
Stuvsta IF 3 - Segeltorps IF 1
  -      
24
17:30
fre
17:30    
P 08:3, Sörskogens BP 11
P 08:3 » 
Sörskogens IF 1 - Stuvsta IF 3
  -      
24
17:00
fre
17:00    
P 10:3, Stuvsta IP 2
P 10:3 » 
Stuvsta IF 8 - Vårby Gårds IF Blå
  -      
22
20:00
ons
20:00    
Herr A-Lag, Hägerstensåsens BP 1
Mälarhöjden-Hägersten FF - Stuvsta IF A lag2  -  1  
22
20:00
ons
20:00    
F 04, Visättra IP 1
F 04 » 
Djurgårdens IF FF - Stuvsta IF
6  -  0  
22
20:00
ons
20:00    
P 04, Stuvsta IP 1
P 04 » 
Stuvsta IF 1 - Boo FF 1
0  -  2  
22
18:30
ons
18:30    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Röd 2
7  -  1  
 
19
18:00
sön
18:00    
Herr A-Lag, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF Res - Enskede IK4  -  0  
19
18:00
sön
18:00    
P 05:2, Enskede IP 3
P 05:2 » 
Enskede IK Grön - Stuvsta IF 1
9  -  3  
19
18:00
sön
18:00    
Stuvsta U-18, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Enskede IK4  -  0  
19
16:15
sön
16:15    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 11  -  1  
19
16:15
sön
16:15    
F 04, Stuvsta IP 1
F 04 » 
Stuvsta IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1
1  -  1  
19
15:15
sön
15:15    
P 08:2, Källbrinks IP 2
P 08:2 » 
Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 2
  -      
19
15:15
sön
15:15    
P 08:2, Källbrinks IP 2
P 08:2 » 
Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 2
  -      
19
15:15
sön
15:15    
P 08:2, Källbrinks IP 2
P 08:2 » 
Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 2
  -      
19
15:15
sön
15:15    
P 08:2, Källbrinks IP 2
P 08:2 » 
Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 2
  -      
19
15:00
sön
15:00    
Damlaget, Träkvistavallen 1
Ekerö IK - Stuvsta IF0  -  2  
19
14:00
sön
14:00    
F 08, Tyresövallen 225
F 08 » 
Tyresö FF Blå - Stuvsta IF 1
  -      
19
13:00
sön
13:00    
Damjuniorer, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 1 - Stuvsta IF 14  -  0  
19
13:00
sön
13:00    
F 04, Älvsjö IP 1
F 04 » 
Älvsjö AIK FF 1 - Stuvsta IF 1
4  -  0  
19
12:00
sön
12:00    
F 10, Broängsplan 115
F 10 » 
Grödinge SK Vit - Stuvsta IF 2
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P 11:3, Enskede IP 56
P 11:3 » 
Enskede IK Röd - Stuvsta IF 6
  -      
19
10:45
sön
10:45    
P 09:2, Broängsplan 12
P 09:2 » 
Grödinge SK Vit - Stuvsta IF 4
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P 07:2, Brunna IP 22
P 07:2 » 
Norsborgs IF 1 - Stuvsta IF 3
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P 10:2, Bäckahagens BP 16
P 10:2 » 
Örby IS Röd - Stuvsta IF 4
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P 11:3, Enskede IP 56
P 11:3 » 
Enskede IK Blå - Stuvsta IF 5
  -      
19
09:45
sön
09:45    
P 06:1, Källbrinks IP 3
P 06:1 » 
Huddinge IF 2 - Stuvsta IF 1
1  -  7  
19
09:00
sön
09:00    
P 09:1, Annan Anläggning
P 09:1 » 
Espanyol - Stuvsta Idrottsförening
  -      
19
08:30
sön
08:30    
Dream Team, Källbrinks IP
Mälarserien - Stuvsta Idrottsförening  -      
18
17:30
lör
17:30    
P 06:3, Stuvsta IP 1
P 06:3 » 
Stuvsta IF 2 - Rågsveds IF 1
1  -  5  
18
17:00
lör
17:00    
P 04, Älta IP 1
P 04 » 
Älta IF 2 - Stuvsta IF 2
3  -  1  
18
17:00
lör
17:00    
Stuvsta U-16, Boovallen 1
Boo FF 1 - Stuvsta IF 11  -  0  
18
17:00
lör
17:00    
Stuvsta U-18, Boovallen 1
Boo FF 1 - Stuvsta IF 11  -  0  
18
15:00
lör
15:00    
F 11, Stuvsta IP - Konstgräs
F 11 » 
Stuvsta Idrottsförening - Årsta FF
  -      
18
14:00
lör
14:00    
Herr A-Lag, Ingarö IP 1
Ingarö IF - Stuvsta IF A lag1  -  2  
18
14:00
lör
14:00    
F 05, Stuvsta IP 1
F 05 » 
Stuvsta IF 2 - Älta IF 3
3  -  1  
18
14:00
lör
14:00    
P 07:1, Boovallen 22
P 07:1 » 
Boo FF 10 - Stuvsta IF 2
  -      
18
14:00
lör
14:00    
P 10:3, Älvsjö IP 52
P 10:3 » 
Älvsjö AIK FF Röd 2 - Stuvsta IF 7
  -      
18
14:00
lör
14:00    
P 10:4, Stuvsta IP 2
P 10:4 » 
Stuvsta IF 9 - Hammarby IF FF 8 grön
  -      
18
13:00
lör
13:00    
F 11, Segeltorps IP - 5 -manna
F 11 » 
Segeltorps IF - Stuvsta Idrottsförening
  -      
18
13:00
lör
13:00    
P 10:1, Stuvsta IP 2
P 10:1 » 
Stuvsta IF 2 - FoC Farsta FF Blå
  -      
18
13:00
lör
13:00    
P 10:2, Enskede IP 55
P 10:2 » 
Enskede IK Röd - Stuvsta IF 5
  -      
18
12:45
lör
12:45    
P 08:3, Hägerstensåsens BP 2
P 08:3 » 
FC Söderort Rosa - Stuvsta IF 4
  -      
18
12:45
lör
12:45    
P 08:4, stuvsta IP
P 08:4 » 
Stuvsta IF/Grön - Saltsjöbadens IF grön
  -      
18
12:45
lör
12:45    
P 09:2, Stuvsta IP 11
P 09:2 » 
Stuvsta IF 3 - Enskede IK Orange
  -      
18
12:30
lör
12:30    
P 08:3, Vendelsömalmsskolan 11
P 08:3 » 
Vendelsö IK 4 - Stuvsta IF 3
  -      
18
12:00
lör
12:00    
P 10:2, Stuvsta IP 2
P 10:2 » 
Stuvsta IF 6 - Tullinge BK Blå
  -      
18
12:00
lör
12:00    
P 10:3, Segeltorps IP 3
P 10:3 » 
Segeltorps IF 3 - Stuvsta IF 8
  -      
18
11:30
lör
11:30    
F 09, Stuvsta IP 12
F 09 » 
Stuvsta IF 2 - Örby IS Blå
  -      
18
11:30
lör
11:30    
P 07:2, Vårbergs IP 11
P 07:2 » 
IFK Stockholm FK Röd - Stuvsta IF 4
  -      
18
11:30
lör
11:30    
P 09:1, Stuvsta IP 11
P 09:1 » 
Stuvsta IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P 10:1, Stuvsta IP 2
P 10:1 » 
Stuvsta IF 3 - Årsta FF 5
  -      
18
10:15
lör
10:15    
F 07, Stureby Skola BP 11
F 07 » 
Stureby SK F07 Blå - Stuvsta IF 1
  -      
18
10:15
lör
10:15    
F 08, Stuvsta IP 12
F 08 » 
Stuvsta IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK
  -      
18
10:15
lör
10:15    
P 08:4, stuvsta IP
P 08:4 » 
Stuvsta IF/Svart - Hammarby IF svart
  -      
18
10:15
lör
10:15    
P 09:1, Kärrtorps IP 32
P 09:1 » 
Hammarby IF FF 11 vit - Stuvsta IF 2
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P 10:1, Stuvsta IP 2
P 10:1 » 
Stuvsta IF 1 - Enskede IK Orange
  -      
18
09:30
lör
09:30    
P 05:2, Segeltorps IP 1
P 05:2 » 
Segeltorps IF 2 - Stuvsta IF 2
1  -  7  
18
09:00
lör
09:00    
F 08, Stuvsta IP 12
F 08 » 
Stuvsta IF 2 - Sickla IF Vit
  -      
18
09:00
lör
09:00    
F 09, Kärrtorps IP 31
F 09 » 
Hammarby IF FF 2 vit - Stuvsta IF 1
  -      
18
09:00
lör
09:00    
F 10, Stuvsta IP 2
F 10 » 
Stuvsta IF 1 - Örby IS Blå
  -      
18
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 6
  -      
18
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 6
  -      
18
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 6
  -      
18
09:00
lör
09:00    
P 08:2, Stuvsta IP 11
P 08:2 » 
Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 6
  -      
17
19:00
fre
19:00    
P 11:2, Stuvsta IP 2
P 11:2 » 
Stuvsta IF 3 - Hammarby IF FF 23 grön
  -      
17
18:45
fre
18:45    
P 07:3, Stuvsta IP 12
P 07:3 » 
Stuvsta IF 6 - Svensk-Palestinska FF 2
  -      
17
18:45
fre
18:45    
P 07:3, Stuvsta IP 11
P 07:3 » 
Stuvsta IF 5 - Älta IF vit
  -      
17
18:00
fre
18:00    
F 06, Segeltorps IP 1
F 06 » 
Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 1
5  -  2  
17
18:00
fre
18:00    
P 11:1, Stuvsta IP 2
P 11:1 » 
Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 8 grön
  -      
17
17:30
fre
17:30    
F 07, Stuvsta IP 12
F 07 » 
Stuvsta IF 3 - Segeltorps IF Blå
  -      
17
17:30
fre
17:30    
P 07:1, Stuvsta IP 11
P 07:1 » 
Stuvsta IF 1 - Örby IS Röd
  -      
17
17:00
fre
17:00    
P 11:1, Stuvsta IP 2
P 11:1 » 
Stuvsta IF 4 - Stuvsta IF 2
  -      
17
17:00
fre
17:00    
P 11:2, Stuvsta IP 2
P 11:2 » 
Stuvsta IF 4 - Stuvsta IF 2
  -      
15
20:00
ons
20:00    
Damlaget, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - FC Djursholm1  -  0  
15
20:00
ons
20:00    
Herr A-Lag, Nytorps Mosse IP 1
Skogås-Trångsunds FF - Stuvsta IF A lag4  -  0  
15
20:00
ons
20:00    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - FC Djursholm1  -  0  
15
20:00
ons
20:00    
F 04, Stuvsta IP 1
F 04 » 
Stuvsta IF - FC Djursholm
1  -  0  
15
18:30
ons
18:30    
P 04, Stuvsta IP 1
P 04 » 
Djurgårdens IF FF 5 - Stuvsta IF 1
2  -  3  
 
12
19:00
sön
19:00    
Damjuniorer, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Ösmo GIF FK2  -  0  
12
17:00
sön
17:00    
P 04, Stuvsta IP 1
P 04 » 
Stuvsta IF 2 - Vendelsö IK 2
0  -  4  
12
16:30
sön
16:30    
F 05, Stureby Skola BP 1
F 05 » 
Stureby SK Vit - Stuvsta IF 1
11  -  0  
12
15:00
sön
15:00    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 3 - Tungelsta IF 2
10  -  4  
12
14:30
sön
14:30    
Damjuniorer, Nytorps Mosse IP 1
Skogås-Trångsunds FF Blå - Stuvsta IF 23  -  4  
12
14:30
sön
14:30    
F 04, Nytorps Mosse IP 1
F 04 » 
Skogås-Trångsunds FF Blå - Stuvsta IF 2
3  -  4  
12
14:00
sön
14:00    
F 08, Tyresövallen 225
F 08 » 
Tyresö FF Gul - Stuvsta IF 2
  -      
12
13:00
sön
13:00    
P 05:2, Stuvsta IP 1
P 05:2 » 
Stuvsta IF 2 - Akropolis IF 1
7  -  4  
12
12:00
sön
12:00    
P 10:2, Broängsplan 115
P 10:2 » 
Grödinge SK Vit - Stuvsta IF 6
  -      
12
11:00
sön
11:00    
F 11, Bäckhagens IP
F 11 » 
Högdalens AIS - Stuvsta Idrottsförening
  -      
12
11:00
sön
11:00    
P 11:1, Källbrinksskolans IP 2
P 11:1 » 
Huddinge IF 9 - Stuvsta IF 1
  -      
12
11:00
sön
11:00    
P 11:2, Enskede IP 56
P 11:2 » 
Enskede IK Turkos - Stuvsta IF 4
  -      
12
10:00
sön
10:00    
F 10, Hägerstensåsens BP 25
F 10 » 
Hägersten SK Gul - Stuvsta IF 1
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P 10:1, Enskede IP 55
P 10:1 » 
Enskede IK Blå 1 - Stuvsta IF 3
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P 11:2, Enskede IP 56
P 11:2 » 
Enskede IK Marin 1 - Stuvsta IF 3
  -      
12
09:00
sön
09:00    
P 10:1, Gröndals BP 16
P 10:1 » 
Gröndals IK 2 - Stuvsta IF 1
  -      
11
18:45
lör
18:45    
F 05, Älta IP 1
F 05 » 
Älta IF 2 - Stuvsta IF 1
7  -  1  
11
17:00
lör
17:00    
F 06, Stuvsta IP 1
F 06 » 
Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 1
2  -  2  
11
16:30
lör
16:30    
P 09:1, Axelsbergs BP 11
P 09:1 » 
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Stuvsta IF 1
  -      
11
15:00
lör
15:00    
Damlaget, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Vaksala SK2  -  0  
11
15:00
lör
15:00    
P 11:3, Stuvsta IP 2
P 11:3 » 
Stuvsta IF 5 - Huddinge IF 4
  -      
11
14:00
lör
14:00    
F 11, Stuvsta IP - Konstgräs
F 11 » 
Stuvsta Idrottsförening - tullinge triangel Pojka vit
  -      
11
13:30
lör
13:30    
P 09:2, Sörskogens BP 11
P 09:2 » 
Sörskogens IF P09_3 - Stuvsta IF 3
  -      
11
13:00
lör
13:00    
P 10:3, Stuvsta IP 2
P 10:3 » 
Stuvsta IF 8 - Huddinge IF 4
  -      
11
12:45
lör
12:45