SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Kommande matcher
SEPTEMBER 2021
 
24
17:00
fre
17:00    
F 11, Stuvsta IP - Konstgräs
F 11 » 
Stuvsta Idrottsförening-1 - Stureby SK- Blå
  -      
24
17:00
fre
17:00    
P 13:1, Stuvsta IP 2
P 13:1 » 
Stuvsta IF 11 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit
  -      
24
17:30
fre
17:30    
P 11:1, Stuvsta IP 12
P 11:1 » 
Stuvsta IF 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2
  -      
24
18:00
fre
18:00    
P 12:2, Sörskogens BP 125
P 12:2 » 
Sörskogens IF Vit - Stuvsta IF 3
  -      
24
18:00
fre
18:00    
P 13:1, Stuvsta IP 2
P 13:1 » 
Stuvsta IF 6 - Hanvikens SK Blå
  -      
24
18:00
fre
18:00    
P 13:3, Segeltorps IP 3
P 13:3 » 
Segeltorps IF Blå - Stuvsta IF 8
  -      
24
18:45
fre
18:45    
F 10, Stuvsta IP 11
F 10 » 
Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Vit 1
  -      
24
18:45
fre
18:45    
P 09, Älvsjö IP 4
P 09 » 
Älvsjö AIK FF Vit 3 - Stuvsta IF 1
  -      
24
18:45
fre
18:45    
P 11:2, Stuvsta IP 12
P 11:2 » 
Stuvsta IF 5 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön
  -      
24
19:00
fre
19:00    
P 13:2, Stuvsta IP 2
P 13:2 » 
Stuvsta IF 7 - Rågsveds IF Gul 2
  -      
24
20:00
fre
20:00    
U18-19, Stuvsta IP 1
U18-19 » 
Stuvsta IF 1 - IF Brommapojkarna 3
  -      
24
20:00
fre
20:00    
F16-19 / Dam J, Brantbrinks IP 2
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Stuvsta IF 1  -      
25
09:00
lör
09:00    
F 09, Stuvsta IP - Konstgräs
F 09 » 
Stuvsta IF F09 :2 - Sörskogens IF
  -      
25
09:00
lör
09:00    
F 12, Stuvsta IP 2
F 12 » 
Stuvsta IF 2 - Örby IS Blå
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P 08:3, Eriksdals BP 1
P 08:3 » 
Hammarby IF FF 4 grön - Stuvsta IF 1
  -      
25
09:00
lör
09:00    
P 10:3, Stuvsta IP 12
P 10:3 » 
Stuvsta IF 7 - Kransen United FF P10
  -      
25
10:00
lör
10:00    
F 12, Stuvsta IP 2
F 12 » 
Stuvsta IF 1 - Segeltorps IF Vit
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P 07, Visättra IP 1
P 07 » 
Stuvsta IF 3 - Flemingsberg United FC 1
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P 12:1, Segeltorps IP 3
P 12:1 » 
Segeltorps IF Röd - Stuvsta IF 1
  -      
25
10:15
lör
10:15    
F 09, Enskede IP 4
F 09 » 
Enskede IK - Stuvsta IF F09 :4
  -      
25
10:15
lör
10:15    
F 09, Stuvsta IP - Konstgräs
F 09 » 
Stuvsta IF F09 :3 - Sätra SK
  -      
25
10:15
lör
10:15    
F 10, Stureby Skola BP 11 - Tystbergavägen 41
F 10 » 
Stureby SK 1 - Stuvsta IF 2
  -      
25
10:15
lör
10:15    
P 10:1, Stuvsta IP 12
P 10:1 » 
Stuvsta IF 5 - Huddinge IF P10:4-3
  -      
25
10:30
lör
10:30    
P 07, Farsta IP 1
P 07 » 
FoC Farsta FF Vit - Stuvsta IF 4
  -      
25
11:00
lör
11:00    
F 12, Stureby Skola BP 125
F 12 » 
Stureby SK 1 - Stuvsta IF 3
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P 12:2, Stuvsta IP 2
P 12:2 » 
Stuvsta IF 4 - Segeltorps IF Vit
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P 13:2, Trollbäckens IP 36
P 13:2 » 
Hanvikens SK Guld - Stuvsta IF 2
  -      
25
11:30
lör
11:30    
F 08, Trollbäckens IP 22
F 08 » 
Hanvikens SK 1 - Stuvsta IF 2
  -      
25
11:30
lör
11:30    
P 09, Stuvsta IP 11
P 09 » 
Stuvsta IF 3 - Vega FC 09Svart1
  -      
25
11:30
lör
11:30    
P 10:1, Stuvsta IP 12
P 10:1 » 
Stuvsta IF 1 - Arameisk-Syrianska IF 2
  -      
25
12:00
lör
12:00    
F 13, Berga IP 126
F 13 » 
Rönninge Salem FF - Stuvsta IF F13 :3
  -      
25
12:00
lör
12:00    
P 12:1, Stuvsta IP 2
P 12:1 » 
Stuvsta IF 2 - Norsborg FC 2
  -      
25
12:00
lör
12:00    
P 12:3, Rågsveds BP 15
P 12:3 » 
Rågsveds IF Hag 2 - Stuvsta IF 6
  -      
25
12:00
lör
12:00    
P 13:3, Tyresövallen 218
P 13:3 » 
Tyresö FF Söd Gul - Stuvsta IF 3
  -      
25
12:15
lör
12:15    
F 10, Sörskogens BP 12
F 10 » 
Sörskogens IF Vit - Stuvsta IF 3
  -      
25
12:45
lör
12:45    
P 09, Stuvsta IP 11
P 09 » 
Stuvsta IF 4 - Grödinge SK Grön
  -      
25
12:45
lör
12:45    
P 10:2, Bäckahagens BP 1
P 10:2 » 
Fightclub Freestyle Stockholm IF 2 - Stuvsta IF 6
  -      
25
12:45
lör
12:45    
P 10:4, Stuvsta IP 12
P 10:4 » 
Stuvsta IF 4 - Sickla IF Röd 6
  -      
25
13:00
lör
13:00    
F 07, Kvarnängens IP 2
F 07 » 
Nynäshamns IF FK 1 - Stuvsta IF 3
  -      
25
13:00
lör
13:00    
P 08:2, Visättra - Konstgräs
P 08:2 » 
Stuvsta IF - Huddinge IF (Träningsmatch)
  -      
25
13:00
lör
13:00    
P 08:2, Visättra - Konstgräs
P 08:2 » 
(Standbylistan) Stuvsta IF - Huddinge IF (Träningsmatch)
  -      
25
13:00
lör
13:00    
P 12:3, Stuvsta IP 2
P 12:3 » 
Stuvsta IF 7 - Rönninge Salem Fotboll 4
  -      
25
13:45
lör
13:45    
P 11:3, Torvalla IP 32
P 11:3 » 
IFK Haninge B2 - Stuvsta IF 6
  -      
25
14:00
lör
14:00    
Damlaget, PreZero Arena Norrköping
Smedby AIS - Stuvsta IF  -      
25
14:00
lör
14:00    
Herrlaget, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF - Rönninge/Salem Fotboll  -      
25
14:00
lör
14:00    
F 08, Skuru IP 1
F 08 » 
Sickla IF Vit - Stuvsta IF 3
  -      
25
14:00
lör
14:00    
F 13, Stuvsta IP - Lilla planen
F 13 » 
Stuvsta IF F13 :1 - Tullinge TP FK
  -      
25
15:00
lör
15:00    
P 13:4, Stuvsta IP 2
P 13:4 » 
Stuvsta IF 9 - Rågsveds IF Grön 3
  -      
25
15:15
lör
15:15    
P 10:3, Älvsjö IP 4
P 10:3 » 
Älvsjö AIK FF Blå 1 - Stuvsta IF 3
  -      
25
16:00
lör
16:00    
P 13:4, Stuvsta IP 2
P 13:4 » 
Stuvsta IF 4 - Segeltorps IF Vit
  -      
25
16:15
lör
16:15    
P 06, Stuvsta IP 1
P 06 » 
Stuvsta IF 1 - Dalarö SK
  -      
25
16:15
lör
16:15    
P 09, Segeltorps IP 2
P 09 » 
Segeltorps IF Vit - Stuvsta IF 2
  -      
25
17:00
lör
17:00    
P 13:2, Stuvsta IP 2
P 13:2 » 
Stuvsta IF 5 - Enskede IK Lila 2
  -      
26
08:30
sön
08:30    
F 11, Farsta IP-12
F 11 » 
FOC Farsta FF Vit - Stuvsta Idrottsförening-2
  -      
26
09:45
sön
09:45    
P 10:2, Torvalla IP 31
P 10:2 » 
IFK Haninge H1 - Stuvsta IF 2
  -      
26
10:00
sön
10:00    
F 13, Örby BP 15
F 13 » 
Örby IS - Stuvsta IF F13 :2
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P 13:2, Hägerstensåsens BP 25
P 13:2 » 
Hägersten SK Gul - Stuvsta IF 10
  -      
26
11:00
sön
11:00    
P 12:3, Glömstaskolans BP 15
P 12:3 » 
Huddinge IF P12:5-2 - Stuvsta IF 5
  -      
26
13:00
sön
13:00    
F16-19 / Dam J, Stuvsta IP 11
Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 2  -      
26
13:00
sön
13:00    
P 11:1, Stuvsta IP 12
P 11:1 » 
Stuvsta IF 1 - Enskede IK Svart 1
  -      
26
13:30
sön
13:30    
P 08:3, Sätra BP 1
P 08:3 » 
Svensk-Palestinska FF 1 - Stuvsta IF 2
  -      
26
14:00
sön
14:00    
U18-19, Fisksätra IP 1
U18-19 » 
Fisksätra IF 1 - Stuvsta IF
  -      
26
14:30
sön
14:30    
P 07, Stuvsta IP 1
P 07 » 
Stuvsta IF 2 - Hammarby IF FF 12 vit
  -      
26
16:00
sön
16:00    
U16, Stuvsta IP 1
U16 » 
Stuvsta IF 1 - Vendelsö IK 1
  -      
26
16:00
sön
16:00    
P 11:2, Orminge BP
P 11:2 » 
BooFF - Stuvsta Idrottsförening
  -      
26
16:00
sön
16:00    
P 11:3, Årstagårdens BP 115
P 11:3 » 
Årsta FF 3 - Stuvsta IF 3
  -      
26
17:00
sön
17:00    
F17 / Dam U, Enskede IP 1
Enskede IK - Stuvsta IF  -      
26
18:00
sön
18:00    
U16, Stuvsta IP 1
U16 » 
Stuvsta IF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK
  -      
26
20:00
sön
20:00    
U18-19, Hjorthagens IP 1
U18-19 » 
Djurgårdens IF FF 4 - Stuvsta IF 1
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
SEPTEMBER 2021
 
22
20:00
ons
20:00    
F16-19 / Dam J, Sörskogens BP 1
Stuvsta IF 1 - Järla IF FK Blå  -      
22
20:00
ons
20:00    
P 07, Stuvsta IP 1
P 07 » 
Stuvsta IF 1 - IFK Tumba FK Blå
  -      
22
18:30
ons
18:30    
F 07, Stuvsta IP 1
F 07 » 
Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 1
3  -  2  
22
18:15
ons
18:15    
U16, Enskede IP 3
U16 » 
Enskede IK 4 - Stuvsta IF 2
6  -  3  
 
19
18:15
sön
18:15    
P 10:4, Brantbrinks IP 21
P 10:4 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Stuvsta IF 4
  -      
19
18:00
sön
18:00    
F 07, Stuvsta IP 1
F 07 » 
Stuvsta IF 3 - Skogås-Trångsunds FF Blå
2  -  2  
19
18:00
sön
18:00    
P 09, Sörskogens BP 11
P 09 » 
Sörskogens IF 3 - Stuvsta IF 1
  -      
19
17:00
sön
17:00    
P 09, Brantbrinks IP 22
P 09 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - Stuvsta IF 3
  -      
19
16:00
sön
16:00    
U16, Stuvsta IP 1
U16 » 
Stuvsta IF 2 - Tallkrogens IF
  -      
19
15:30
sön
15:30    
F 07, Sätra BP 1
F 07 » 
Sätra SK - Stuvsta IF 4
2  -  3  

  Fler spelade matcher >>
 
Sponsorer
Följ oss på sociala medier